#466
Een paar voetbanken in metaal met lederen kussens.
#731J. Primavesi, Warminster
Een Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#761
#442
Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
#64Jos VandemoortelePeriod: 1915-1999
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘72.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#336
Een paar gebeeldhouwde bergères in Régencestijl.
Une paire de bergères sculptées, style Régence.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80/100 -
#742Hublet
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en gedateerd 1976.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Monogramme et daté 1976.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#561
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van reigers in een landschap en getooid met een Fo-hond op de deksels. Onderaan gemerkt.
#98
“L’album de la guerre”. Deel I & II. Ed. L’illustration. Parijs, 1926.
#546
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#760
Een halssnoer met vier rijen parels en geel gouden slot (te herstellen).
Collier comprenant quatre rangées de perles avec fermoir en or jaune. A réparer.No longer availableDim. bruto: 38,35 gEstimate: € 80/120