Other lots in this auction
-
#77Een bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen (84 stuks). In ménagère. Gemerkt: Silber 100.
Un service à couverts en métal argenté, motif Louis XV. Complet pour douze convives. (84 pièces). Avec ménagère. Marque: Silber 100.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un rubis central de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 350 / 450 -
#127Een messingen schouwpendule in eclectische stijl. We voegen er twee vergulde kandelaars in Lodewijk XV-stijl aan toe.
Une pendule en laiton , style éclectique. Nous ajoutons deux candélabres dorés, style Louis XV.No longer availableDim. h: 37 & 41 cmEstimate: € 180 / 200 -
#19“Achterpoort ( begijnhof Lier) “. Een ets getekend Rom. Malfliet en genummerd: 8/100 buiten de plaat.
”Arrière-porte (béguinage à Lier)”. Une eau-forte signée Rom. Malfliet et numérotée 8/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 180 / 220 -
#372Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991“Stilleven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Nature morte”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 58,5 x 47,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,50 ct. VVS-VS.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,050 ct. VVS-VS.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#618Een paar gemberpotten in blauw/wit met ‘langleven’ symbolen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#549“Danseres”. Krijttekening.
”Danseuse”. Un dessin de craie.No longer availableDim. 41 x 27 cmEstimate: € 150 / 200 -
#229Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891Een paar kerkinterieurs. Olieverf op doek. Beide gemonogrameerd.
Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#527Een Chinees porseleinen schaaltje in sang-de-boeuf glazuur. Onderaan gemerkt.
Un petit plat en porcelaine chinoise à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. ø 14 cmEstimate: € 85 / 100 -
#831Een oude Franse koebel met lederen band. Chamonix.
Une sonnaille française ancienne, ceinture en cuir. Chamonix.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 60 / 70

