Other lots by Pomellato
-
#660Pomellato
Een zwart rubberen ketting met 18 karaats wit gouden slot met een hartvormige hanger van zilver met calcedoon van ± 30 ct.
Une chaîne en caoutchouc et fermoir en or blanc 18 ct et pendentif en argent et une calcédoine de ± 30 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#755Pomellato
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,74 gEstimate: € 200 / 300 -
#295Pomellato
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 21,06 gEstimate: € 600 / 700
Other lots in this auction
-
#283
Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.
Une théière persane en argent. Piédouche argenté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65 / 75 -
#90
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 130 / 200 -
#768
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#721
Een Japanse vaas met een bloemendecor van cloisonné op koper.
Un vase japonais , décor de fleurs, en cloisonné sur cuivre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 160 -
#844
Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.
Deux chaises en chrome et noyer, assises et dos cannés.No longer availableDim. h: 84 cm b: 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#534
“Dame met bloemenhoed”. Aquarel op papier.
”Femme et chapeau de fleurs”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 27 x 17 cmEstimate: € 150 / 200 -
#234
Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#347
Een paar verzilverd metalen art deco kandelaars.
Une paire de candélabres en métal Art Déco en métal argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#793Boch, La Louvière
Vier aardewerken borden met meerkleurige Hollandse scènes in het decor. Onderaan gemerkt.
Quatre assiettes en faïence, scènes polychromes hollandaises dans le décor. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#584
Compositie. Olieverf op doek. Draagt een monogram: W.P 54. Achteraan toegeschreven aan W. Paalen.
”Composition”. Huile sur toile. Porte un monogramme: W.P. 54. Dédicace au dos W. Paalen.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#748Jaupart à Ath
Een wit marmeren schouwpendule, versierd met verguld bronzen beslag. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en marbre blanc , décoration de montures en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#482
“Aan de feestdis”. Olieverf op paneel.
”Au banquet”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 80 / 120