Other lots in this auction
-
#237“De geboorte van Helena”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Recente geut naar een werk van Bruno Zach.
“La naissance d’Hélène”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Fonte récente d’après Bruno Zach.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#217Delvaux, BruxellesEen handtas van taupe leder met originele draagtas.
Sac à main en cuir taupe dans le sac de protection d’origine.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#137Manufacture d’armes St. EtienneEen Lebel geweer model 1886 van de Franse infanterie. Met degenbajonet.
Fusil Lebel modèle 1886 de l’infanterie française. Avec baïonnette-épée.No longer availableDim. l: 130 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#616Een lot Belgische zadeldecoraties, waarbij één van het medische korps
Lot de décorations de selle belges dont une du corps médical.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#3Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.
Cinq tasses et quatre soucoupes en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#647Een XIXe eeuws uniform van de Belgische Militaire Politie.
Uniforme de la police militaire belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#268Drie diverse schotels van plateelwerk, één met een drakenmotief, één met een haarscheur. Onderaan gemerkt.
Trois plats divers en céramique, l’un à motif de dragons, un présentant un cheveu. Marques au verso.No longer availableDim. Ø 39, 30,5 & 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#759Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 201 x 103 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#295Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,42 ct.No longer availableDim. 6,13 gEstimate: € 600 / 700 -
#380Een lotje zilver waaronder twee paar oorbellen, twee kettingen waarvan één met hanger, een kruisje en een speld.
Beaucoup d'argent comprenant deux paires de boucles d'oreilles, deux colliers, un avec pendentif, une croix et une épingle.No longer availableDim. 19,14 gEstimate: € 50 / 100 -
#618Jadwega MatawowskaPeriod: 1874 - 1963“Portret van Koning Albert I. Pastel op papier. Gesigneerd links bovenaan.
“Portrait du Roi Albert I”. Pastel sur papier. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 400 / 600 -
#819Jules Bovée“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 100

