Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 0,20 ct. en fantasiestenen.

Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 0,20 ct. en fantasiestenen.

Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un saphir de ± 0,20 ct et pierres de fantaisie.
Dim. 8,03 g
SKU: 2410170055.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #55
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #711

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van twee vrouwen en achteraan met Chinese tekens. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise avec un décor polychrome représentant deux femmes, et porte à l’arrière des signes chinois. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #15

    Een armband met bijpassende hanger van filigraan zilver bezet met jade. 800 ‰. We voegen er een gegraveerde fotohanger van zilver aan toe.

    Un bracelet avec pendentif en argent philigrané et incrusté de jade. 800 ‰. Nous ajoutons un porte photo gravé en argent.
    No longer available
    Dim. 18,37 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #573

    Een schotel van meerkleurig Chinees porselein naar het Chine de commande, gedecoreerd met een fantasie wapenschild in het plat en met Chinese taferelen op de vleugel. Met gesculpteerde houten staander.

    Un plat en porcelaine chinoise d’après la Chine de commande, décoré d’un écusson fantaisie sur la partie plate et des scènes chinoises sur l’aile. Avec son support en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 32.5 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 11,87 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #280

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,02 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale parel.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et une perle.
    No longer available
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #65

    Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruis bezet met fantasiesteen.

    Un pendentif en forme de croix en or jaune 18 ct serti d’une pierre fantaisie.
    No longer available
    Dim. 3,12 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #35

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,24 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #30

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #270

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #623

    Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase gourde en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor de plantes. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #60

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,41 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #70

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #628

    Een diep bord van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette profonde en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor floral. Marque présente en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #225

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.

    Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.
    No longer available
    Dim. 8,06 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #618

    “Kind met bloemenmand op olifant”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Achteraan gemerkt.

    “Enfant avec un panier de fleurs sur un éléphant”. Une statue en porcelaine blanche monochrome d’après les blancs de Chine. Porte une marque au dos.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #601

    Een grote balustervaas van famille roseporselein met een een meerkleurig decor van bloemen en vruchtenstruiken in cartouches op gele fond en twee handvatten in de vorm van olifantjes. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase balustre en porcelaine famille rose avec un décor polychrome représentant des fleurs et arbustes à fruits en cartouches sur fond jaune, et deux manches en forme d’éléphants. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #627

    Een waterkom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels en paarden. Onderaan gemerkt.

    Un bol à eau en porcelaine chinoise blanche et bleue, avec un décor de chevaux et oiseaux. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden geweven armband.

    Un bracelet tissé en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 1,41 g
    Estimate: € 25 / 50
  • #700

    Een waaier met decor van kraanvogels en een rijzende zon op goudgele achtergrond.

    Un éventail au décor de soleil levant et grues, sur fond jaune-or.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #25

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers, één bezet met een parel.

    Deux pendentifs différents en or jaune 18 ct, dont un est serti d’une perle.
    No longer available
    Dim. 3,56 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #120

    “Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.

    “Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.
    No longer available
    Dim. 8,33 g
    Estimate: € 700 / 900
  • #587

    Een reisfles van meerkleurig Chinees porselein naar het famille verte met een decor van leerling krijgers en theedrinkers in cartouches op een achtergrond van bloemen en vlinders.

    Une gourde de voyageur en porcelaine chinoise polychrome d’après famille verte, avec un décor de guerriers apprentis et buveurs de thé, en cartouches sur fond de fleurs et papillons.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 600 / 650

Other lots in this auction

  • #364
    Théodore Verschaeren
    Period: 1874 - 1937

    “Studietekening van een vrouw”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.

    “Etude d’une femme”. Fusain sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 29 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een commode van mahoniehoutfineer met drie in accolade gebogen laden.

    Commode en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs en accolade.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #579

    Een Chinees borduurwerk van zijde met een vogel op een tak van pioenen.

    Une broderie chinoise en soie représentant un oiseau sur une branche de pivoines.
    No longer available
    Dim. 82 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #343

    Een éénjarenklok onder stolp met porseleinen wijzerplaat.

    Pendule à mouvement d’un an en porcelaine. Sous globe.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #152

    “Kreupelhout”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw, herdoekt.

    “Bois mort”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 57 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #75

    Een 14 karaats wit gouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en onyx.

    Broche en or blanc 14 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct et d’onyx.
    No longer available
    Dim. 11,05 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #410
    R. De Coninck

    “Mensenpaar.” Een gravure, gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd 1950.

    “Couple”. Une gravure, signée hors planche. Datée 1950.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 25
  • #196

    Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.

    Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 272 x 135 x 54 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #127

    “Marguerite”. Koperen beeld naar Rancoulet.

    “Marguerite”. Sculpture en cuivre d’après Rancoulet.
    No longer available
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #359

    Een spiegel met vergulde lijst, versierd met een reproductie naar Boucher.

    Un miroir avec encadrement en dorure, décoré d’après une reproduction de Boucher.
    No longer available
    Dim. 105,5 x 43,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #233

    Twee schotels van blauw en wit Delfts aardewerk. De ene met een verhoogd midden (met restauratie aan de rand), de andere met een theeboom. We voegen er een schotel van Frans aardewerk aan toe (met haarscheuren en oude restauratie met nieten. Alle drie XVIIIde eeuw.

    Deux assiettes en faïence blanche et bleue de Delft. Une assiette avec les bords rehaussés ( restauration au bord), l’autre avec décoration d’arbre à thé. Nous ajoutons une assiette en faïence de France ( restaurée).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #306

    Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden in het midden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et à trois tiroirs vers le centre.
    No longer available
    Dim. 97 x 168 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More