#192Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#49Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 30/40 -
#425
Een paar wit gouden oorbellen.
#491
Een Aziatisch bronzen beeldje in de vorm van een waterdrager.
#690
Deux boucles d'oreilles différentes en or jaune 18 carats, l'une sertie d'une boule et l'autre sertie d'une perle.No longer availableDim. 1,68 gEstimate: € 50/80 -
#721Brennabor
Een antieke Duitse kinderwagen met riet. Omstreeks 1906.
#789
Een Edwardian spiegel ingelegd met een biesje fruithout.
#819Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#468
#597
Grande jardinière en porcelaine de Chine à décor de pêches et de chauve-souris.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 1300/1500 -
#509Karol AdlerPeriod: °1936
“Dame op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme sur la plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#824P. Van der Essen
“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableEstimate: € 40/80