#627Een XIXe eeuws uniform van een Belgische stafbrevethouder.
Uniforme d’un breveté de l’état-major. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#96Een mooi versierde Zaanse klok. Met gewichten.
#249“Herderskoppel”. Een XVIIIe eeuws tapisserie.
Couple de bergers. Tapisserie du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#714Albert De Deken“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 55 / 65 -
#791Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
#533Een lot van drie verschillende vazen van Cantonporselein. Twee vazen gemerkt onderaan.
#572Een tschako van de Belgische burgerwacht, regiment infanterie te Kortrijk. 1830 - 1914.
Shako du Garde civique Belge, régiment infanterie de Courtrai. 1830 - 1914.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#631Hypolitte Van den Bossche“Portret van een klaroenblazer van de Belgische cavalerie”. Olieverf op doek. 1884.
“Portrait d’un joueur de clairon de la cavalerie belge”. Huile sur toile. 1884.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#34Auguste Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#376Een eikenhouten gatelegtafel.
#419Een handgeknoopt wollen kleed, versierd met schelpjes. Enkele beschadigingen.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet tissé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 43,84 gEstimate: € 1200 / 1400