Other lots in this auction
-
#345Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,96 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,96 ct.No longer availableDim. 8,04 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#409Een map met diverse gravures, tekeningen, affiches, etc. met betrekking tot militaria, veldslagen, alsook oorkondes, oorlogskranten, enz.
Farde contenant des gravures, dessins, affiches etc. concernant la guerre, ainsi que des journaux de la guerre, des chartes etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#103Twee zilveren dozen, waarvan één met Iraanse keuren.
Deux boîtes en argent dont une avec poinçons iraniens.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#58Een reeks van vier meerkleurige aardewerken borden. Delft, XVIIIe eeuw.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 140 / 150 -
#577Een zittende Boeddha van verguld brons.
Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#155Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 2,20 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#287“De muziekles”. Een meerkleurig porseleinen groep. Duitsland (?) Onderaan gemerkt met een gekroonde ‘D’. Twee bloempjes aan een jurk manco.
“La leçon de musique”. Groupe en porcelaine polychrome. Allemagne (?). Marque à la lettre D couronnée. Deux fleurettes manquent.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#275Een 18 karaats geel gouden schakelketting met scapulier en een sleuteltje.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec un scapulaire et une clé.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 500 / 600 -
#590Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,24 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 350 / 450 -
#416Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
Petite chaise décorative à siège en osier. Pays de Namur, vers 1760.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#237“De geboorte van Helena”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Recente geut naar een werk van Bruno Zach.
“La naissance d’Hélène”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Fonte récente d’après Bruno Zach.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#183“Ween niet om mij Moeder”. Russische icoon XVIIIde eeuw.
“Ne pleure pas pour moi, Mère”. Icône russe du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 33 x 28 cmEstimate: € 1500 / 1600

