Other lots in this auction
-
#543
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille rose-decors van vrouwen en vogels en pioenen in cartouches.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine avec décor famille rose de femmes, d’oiseaux et de pivoines dans des cartouches.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100/120 -
#67
Een vergrootglas op zware gietijzeren voet? Bijgevoegd een lorgnette met geëmailleerd handvat.
Loupe sur base en fonte. Ainsi qu’une lorgnette à manche émaillée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#58
Een reeks van vier meerkleurige aardewerken borden. Delft, XVIIIe eeuw.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 140/150 -
#767
Een rechthoekige tafel van glas en plexi.
Table rectangulaire en verre et plexi.No longer availableDim. 74 x 100 x 180 cmEstimate: € 300/500 -
#85
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een witte en een grijze parel.
Bague en or jaune 18 K sertie d’une perle blanche et d’une perle grise.No longer availableDim. 20,55 gEstimate: € 700/800 -
#106
Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl met bijpassend voetbankje met roze bekleding.
Paire de fauteuils en noyer de style Régence et pouf assorti, recouverts en rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#537
Een bruidspaar. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika. Evenals een soortgelijk antropomorf kannetje.
Jeunes mariés. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale. Ainsi qu’une petite verseuse anthropomorphe.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40/60 -
#132
Een zilveren Christus met INRI en schedel.
Crucifix au corps, INRI et crâne en argent.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 80/100 -
#491
Een Aziatisch bronzen beeldje in de vorm van een waterdrager.
Statuette asiatique en bronze représentant un porteur d’eau.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#267Royal Doulton, England
Een lot van vijf polychroom porseleinen beeldjes van dames in jurk. Onderaan gemerkt.
Lot de cinq statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes en longues jupes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19+ - 21 cmEstimate: € 180/220 -
#713
Een opengewerkt siervaasje van oranje- en witgepatineerd aardewerk.
Vase ajouré en faïence orange et blanche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/50 -
#240
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 350/450