#421Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
#680Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#55Twee verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen bezet twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Deux différentes boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#794Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
#493Een paar borden van Kutaniporselein.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 550 / 650 -
#585“Vrouw met harp”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
“Harpiste”. Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 250 / 350 -
#515Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met tukoois en parels.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de turquoise et de perles.No longer availableDim. 20,87 gEstimate: € 350 / 450 -
#673Een waterbuffel en een Geisha van gesculpteerd jade. Op houten sokkels.
Un buffle d’eau et une geisha en jade sculptée. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#671Een masker van gesculpteerd hout. Okuo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Okuo, Niger.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 65 / 75