#740
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.
#646Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#650
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#775Mori Bochara
Een antiek handgeknoopt wollen tapijt.
#466Gabbeh
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt
#237Goum
Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
#710
Een handgeknoopt zijden karpetje en een bidkleedje. Het laatste met slijtage.
#660
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#95
#670
Een wollen Oosters tapijt.
#735
#416
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#228Goum
#450
Een lot van drie Oosterse karpetjes.
#326
#675
#60
#780
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#782
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#750Mori
Twee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
#655
#597
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#745
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#426Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#152Emiel Van DammePeriod: °1885
“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’un homme aux lunettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#480
Lot postzegels: United Nations, Souvenir Folders e.a. tussen 1968 en 2001 (39 booklets in een album). Een album met postfrisse en gestempelde zegels van de Verenigde Naties, jaren ‘50 en ‘60. Verder albums met losse zegels uit: Nederland (vanaf 1867 tot ± 1976), Frankrijk (einde XIXde eeuw - einde jaren 1970) en oudere zegels uit Belgisch Congo, Ruanda, Duitsland (vanaf 1872), Zwitserland, Luxemburg, Monaco, Groot-Brittanië (1840-1986), Italië, U.S.A., Fillipijnen, Brasilië. Bovendien een aant(..)
Lot de timbres postes: United Nations, Souvenir Folders e.a. entre 1968 et 2001 (39 livrets dans un album). Un album aux timbres fraîches et oblitérés des Nations Unies, années ‘50 et ‘60. Des albums aux timbres dépareillés de: Pays-Bas (de 1867 à ± 1976), France (fin XIXe siècle - fin années 1970) et timbres plus anciens de: Congo Belge, Ruanda, Allemagne (dès 1872), Suisse, Luxembourg, Monaco, Grande-Bretagne (1840-1986), Italie, U.S.A., Philippines, Brésil. Et des sachets aux timbres exotiq(..)No longer availableEstimate: € 200/240 -
#793
Een houten bijzetmeubeltje met twee laden in Régencestijl.
#453
Een schaal van wit en rood glaspasta. Gemerkt ‘Coquille’.
#500
Collection d’eaux de parfum et de toilette miniatures de différents marques. L’annexe au volumes sera disponible pendant l’expo.No longer availableEstimate: € 800/1000 -
#635
#244Felix (?) Stappaerts
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling.
#132Jozef Tilleux
#546
Een Oosters, handgeknoopt wollen tapijt.
#320Armani, Chloé, Léonard, Scherrer
Vier grote parfum display van glas.
Quatre grands displays de parfum en verre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#8
Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.
Narcisse en verre soufflé incolore dans la façon de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60