#628
Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
#630
Een druppelvormige diamant van 0,58 ct. Kleur E. SI2. Met HRD certificaat.
#781
Een lot van zes borden van Imariporselein, waarbij twee paar en twee enkele.
Un lot de six assiettes en porcelaine Imari, dont deux paires et deux autres.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#82de Rous
”Vue de ville, ciel gris”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#391Val St. Lambert
Un lot de trois pièces en cristal, rouge dans la masse, comprenant un presse-papier, une soliflore et une coupelle. Marques.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#909
Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
#548
“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
#519
Lot gravures: C. Marstboom. “Kathedraal van Antwerpen”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Joris Minne. “Zonder titel”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat (ingelijst, 19 x 14,5 cm). Kunstmap, “De Parochie van Miserie” door J. Wilms. 5 linosnede door E. Ausloos. Ed. Krylos 1974. In-folio.
Un lot de gravuresC. Marstboom. “Cathédrale d’Anvers”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.Joris Minne. “Sans titre”. Une gravure sur bois. Signée hors planche. (encadrée, 19 x 14,5 cm).Portefeuille, “La Paroisse de la Misère” par J. Wilms. 5 linos par E. Ausloos. Ed. Krylos 1974. In-folio.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#424Leonor Fini
#698
Een Afrikaans houten fetisjbeeld.
#275
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 550/650 -
#378Val St. Lambert
Deux cendriers en cristal taillé, rouge et mauve dans la masse. Marques et le deuxième numéroté 43/250.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40/50