#728DemanetEen terracotta buste. Gesigneerd achteraan.
#786Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#853Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
#107Een gebeeldhouwde Christus. Gesigneerd: H De Roeck.
#270Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. en een centrale saffier van ± 1,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,35 ct et d’un saphir central de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 800 / 1000 -
#602Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#69Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters dorpszicht aan de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 255/350 buiten de plaat.
”Vue de village hivernal et la Lys”. Une lithographie d’après une oeuvre par Saverys.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#821ChristofleEen verzilverd metalen kandelaar met drie armen en een ijsemmertje.
Un candélabre à trois bras en métal argenté et un seau à glace.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#336Een paar gebeeldhouwde bergères in Régencestijl.
Une paire de bergères sculptées, style Régence.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#514“Kermisorkest”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Orchestre de kermesse”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 100 / 150