#725Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#881MatchboxVier miniatuurtanks uit de reeks ‘Battle Kings”:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King TigerIn originele, ongeopende verpakkingen.
Quatre tanks miniature de la série ‘Battle Kings’:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King Tiger. Emballages d’origine, non-ouverts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#746HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#191Panamarenko“Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement. We voegen er een ingekaderde poster van het kunstwerk ‘Bernouili’ aan toe. (25 x 38 cm)
”Oeuvre volante”. Une pièce d’Art en jeu de construction, édition 2004 à l’occasion de l’exposition “Te land, ter zee en in de lucht” au parlement flamand. Nous ajoutons un poster encadré de “Bernouili” (25 x 38 cm).No longer availableDim. Ø: 52 cm; b: 93 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#119Gustave Donnet“Stilleven met roze bloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#347Een paar verzilverd metalen art deco kandelaars.
Une paire de candélabres en métal Art Déco en métal argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#292Charles LebonPeriod: 1906-1957“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 180 / 220 -
#463Een verguld bronzen inktstel in barokke stijl, versierd met engelen. We voegen er een art nouveau vloeiblok aan toe.
Un ensemble d’écriture en bronze doré, style baroque, décoration d’anges. Nous ajoutons un buvard Art Nouveau.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 80 / 100