#186Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.
#776KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#634“Binnenschepen op een kanaal”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wolter.
“Péniches sur le canal”. Huile sur panneau. Porte une signature: Wolter.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#472Van der Reijken, Delftfoto van Karel Appel voor een kunstwerk. Gesigneerd door Appel.
Une photographie de Karel Appel devant une oeuvre d’Art. Signée par Appel.No longer availableDim. 23,5 x 16cmEstimate: € 50 / 80 -
#159Pieter Stobbaerts‘Interieur’. Olieverf op doek. Gesigneerd
”Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#453Een grote en een kleine vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
#411Een serveerwagentje met een glazen blad met onderaan een oude prent met een jachttafereel. Medio XXe eeuw.
Un chariot de service avec un plateau en verre, et en dessous une ancienne illustration d’une scène de chasse. Mi XXième siècle.No longer availableDim. 73 x 80 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202“La Duchesse de Pompadour en belle jardinière”. Pastel op papier naar het werk van Carle Van Loo in het Palais de Versailles. Draagt een handtekening. Waarschijnlijk XIXde eeuw.
”La Duchesse de Pompadour en belle jardinière. Pastel sur papier d’après une oeuvre de Carle Van Loo, Palais de Versailles. Porte une signature.No longer availableDim. 95 x 69 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#664“Heidelandschap met terril”. Gouache op papier. Draagt een handtekening: Krug.
“Paysage de la bruyère au terril”. Gouache sur papier. Porte une signature: Krug.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#294Taf Wallet“Het strand te Sint-Idesbald”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
”La plage, Sint-Idesbald”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 80 / 120