Other lots in this auction
-
#782Sanson“Les Provinces Pays Bas Catholiques”. Oude ingekleurde kaart. XVIIde eeuw.
“Les Provinces Pays Bas Catholiques”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#431Een paar kopjes en schoteltjes van polychroom porselein met een decor van bloemen en guirlandes. China, omstreeks 1800. Eén schoteltje beschadigd aan de rand.
Deux tasses et coupelles en porcelaine polychrome avec un décor de fleurs et guirlandes. Chine, +- 1800. Une coupelle est endommagée au rebord.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#337Een basis van een verguld bronzen pendule, versierd met twee zittende putti. Twee pootjes en de pendule manco.
La base d’une garniture de cheminée avec une décoration de deux putti assis. Pendule et deux pieds manquants.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#413MuranoEen polychroom glazen vide-poche in de vorm van een clown.
Un vide poche en verre polychrome représentant un clown.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#482Nico Eekman“Carnavalscènes”. Paar gravures. Gesigneerd in de plaat.
“Scènes de carnaval”. Paire de gravures. Signées dans la planche.No longer availableDim. 21,5 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#209Dis Van Raemdonck“Sleepboot op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Remorqueur sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 84 x 99 cmEstimate: € 400 / 600 -
#534Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329Floris Jespers“Oud huizen”. Houtskooltekening. Achteraan gecertifieerd door Emiel Jespers, zoon van de kunstenaar. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Vieille maison”. Dessin au fusain. Certifié au dos par Emiel Jespers.No longer availableDim. 14 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#304Floris Jespers“Heuvels”. Aquarel. Gesigneerd.
”Collines”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 13 x 17 cmEstimate: € 180 / 240 -
#586Een eikenhouten vierdeurskast, versierd met zwartgelakte en gesculpteerde details. Basis laat XVIIIe eeuw.
Meuble à quatre portes aux détails en bois noirci et sculptés. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 153 x 142 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#298Willy Vandersteen“De Rode Ridder”. Nummers 1 tem 106. We voegen er een uitgave van het Jommekes album no. 1 aan toe.
”De Rode Ridder”. Numéros 1-106. Nous ajoutons un album de Jommeke, numéro 1.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#544“Futen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Les huard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 65 cmEstimate: € 100 / 120

