Other lots in this auction
-
#782Sanson
“Les Provinces Pays Bas Catholiques”. Oude ingekleurde kaart. XVIIde eeuw.
“Les Provinces Pays Bas Catholiques”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#800
Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad op centrale vierpoot. Opnieuw met vilt te bekleden.
Table à jeux en acajou à tablette abattante et sur pied quadripède central. Feutre à remplacer.No longer availableDim. b: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#826
Een reeks van vijf antieke, rustieke stoelen.
Suite de cinq chaises rustiques.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#216
Een boekenkast van gefineerd hout met twee paneeldeuren naast twee deuren met rasterwerk. Het geheel versierd met ingelegde motieven en met verguld bronsbeslag in Lodewijk XV-stijl. Begin XXe eeuw.
Une garde-robe en bois de placage avec deux portes à panneaux à côté de deux portes avec treillis, style Baroque. Montures en bronze, et l’ensemble décorée de motifs incrustés en dorure. Début XXième siècle.No longer availableDim. 180 x 222 x 58 cmEstimate: € 200/300 -
#781
Een houten vogelkooi.
Cage à oiseaux en bois.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#830
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast, versierd met vogels en bloemen.
Horloge de vestibule en chêne sculpté décorée de fleurs det d’oiseaux.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 400/500 -
#282
“Veldslag”. Olieverf op paneel. Mogelijk volger van Karel Breydel. Begin XVIIIe eeuw.
”La bataille”. Huile sur panneau. Pas de signature, probablement entourage de Carel Breydel. Début du XVIIIième siècle.No longer availableDim. 36 x 58 cmEstimate: € 1200/2000 -
#821
Een eikenhouten stoel met lederen bekleding.
Chaise renaissance en chêne. Siège et dossier recouverts de cuir brun.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#13
Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
Lot de porcelaines diverses comprenant une dame en porcelaine de Saxe, deux cendriers d’Imari, deux tasses et un bouquet de fleurs.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#678
Twee vaasjes van gebeeldhouwd been. Chinees werk.
Deux petits vases en os sculpté. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#52
Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercg” & “Bernard”.
Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.No longer availableDim. 17 x 23 & 11 x 15 cmEstimate: € 40/50 -
#708
Een vaas van cloisonné brons. Chinees werk. Lichte deuk aan de basis.
Vase en bronze cloisonné. Travail chinois. Petite bosse dans la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/160