Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

Collier à maillons en or jaune 18 ct.
Dim. 33,14 g
SKU: 1004180180.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #180
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #230

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee amethist cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. (stuk tussen ketting en hanger is geen goud).

    Chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et de deux cabochons d’améthyste ayant un poids total de ± 0,12 ct. La partie entre chaîne et pendentif n’est pas en or.
    No longer available
    Dim. 14,48 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #710

    Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.

    Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #797

    Lot Chinees porselein: een blauw wit bord, een confiturier naar famille verte voorbeeld, twee schoteltjes met personages en een diepe kom met blauw en wit decor. Alle onderaan gemerkt.

    Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette bleue et blanche, un confiturieer de style famille rose, deux plats décorés de personnages et un bol à décor bleu et blanc. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #484

    “Suspends ton vol...”. Aquarel. Draagt Handtekening: J. Gaillart.

    “Suspends ton vol...”. Aquarelle. Porte une signature J. Gaillart.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #804

    Een theeservies van Japans porselein, bestaande uit een theepot, een melkkan, een suikerpot, vijf kopjes met zes ondertasjes, een kom, elf kleine bordjes en twee grote borden. Eén dekseltje manco.

    Un service à thé en porcelaine du Japon, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, cinq tasses, six soucoupes, un bol, onze petites assiettes et deux grandes assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #107

    Een maquette van een zeilschip.

    Un voilier en maquette.
    No longer available
    Dim. 72 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #1
    Royal Copenhagen

    Een paar fluitjes van meerkleurig porselein in de vorm van vogeltjes. Onderaan gemerkt.

    Deux sifflets en porcelaine polychrome en forme d’oiseaux. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 9,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #317

    Drie verschillende warmhouders van messing, versierd met reliëfs van biscuit.

    Trois chauffe-plats en laiton, décors de biscuit en relief.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #325
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt.

    Suite de cinq verres sur pieds en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #5

    Een lot varia waaronder een zilveren geldbeugel, een verzilverd metalen poederdoos, pennen en brievenopener.

    Lot varié dont une bourse en argent, une boîte à poudre en métal argenté, des plumes et un coupe-papier.
    No longer available
    Dim. 58,85 g
    Estimate: € 40 / 80
  • #755

    Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.

    Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #564

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd: Burliuk.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée: Burliuk.
    No longer available
    Dim. 58 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More