#612
#190
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une calcédoine centrale en cabochon et de six pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 8,13 gEstimate: € 600 / 700 -
Een zilveren halsketting met roze kwarts en amethist.
Collier en argent serti de quartz rose et d’améthyste.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#49M. Chagall
“Dieren”. Gravure. Gesigneerd in de plaat.
”Animaux”. Une gravure. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#743
Paar blauwe en witte kalebasvazen van Chinees porselein. Klein letsel.
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#513
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
#572
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Lanskoy.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Lanskoy.No longer availableDim. 56 x 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#786Hamadan
Een wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
#521
Een kommetje van geel Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
#79Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zittende personages te Doel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages assis à Doel”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34Estimate: € 150 / 200 -
#290
Broche en or jaune 18 ct ajourée en forme de fleurs. Ainsi que deux boutons.No longer availableDim. 6,39 gEstimate: € 180 / 250