#168Een groepje van monochroom wit biscuit met voorstelling van een jong paar dat naar een boomstronk met putti loopt. Eén stukje vinger manco.
#386Vier kleine wollen tapijtjes.
Quatre petits tapis en laine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#437Een porseleinen poppenserviesje. Restauraties.
Une dînette en porcelaine, restaurations.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#783Een mahoniehouten speeltafeltje in Régencestijl met een klapblad, bekleed met vilt.
#490Swarovski“De draak”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijks item 1997. In originele verpakking en met display.
“Le dragon”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Gabriele Stamey. Edition annuelle 1997. Dans la boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#308Willy Vandersteen“De Rode Ridder”. Een lot van 100 albums.
#544“Futen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#487Lot Imari porselein, XIXde eeuw. Zes borden.
Lot de six assiettes en porcelaine d’Imari du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#806Een rond bijzetkastje van gefineerd hout met één deur en een rond roodmarmeren blad.
#669“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Roosenboom.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Porte une signature: Roosenboom.No longer availableDim. 17 x 25 cmEstimate: € 80 / 120