Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

Collier à maillons en or jaune 18 ct.
Dim. 33,14 g
SKU: 1004180180.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #180
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #65

    Een 18 karaats geel gouden met bloemen gegraveerde zakhorloge (klein letsel aan wijzerplaat).

    Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.
    No longer available
    Dim. bruto: 25,70 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #473

    “Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.

    “Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #57
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske: De vliegende aap”. Eerste druk, 1948. Compleet, maar in gelezen staat en met losse kaft.

    ”Suske & Wiske: De vliegende aap”. Première édition, 1948. Complet mais très usé et avec couverture détachée.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #491

    Cloisonné vaas met houten voet. Kleine letsels.

    Vase en cloisonné sur pied en bois. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H.27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #118

    Een vaas mauve glas met een verguld art nouveau decor. Omstreeks 1900.

    Un vase en verre mauve avec une décoration style Art Déco doré.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #395

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit een blauwe en een groene asbak en een vaas met roze ruitmotieven. De laatste twee van Val St. Lambert.

    Un lot d’objets divers en cristal, comprenant un cendrier bleu et vert, et un vase à décoration de losanges rose. Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #111

    Een verguld messingen pendule, getooid met een vrouw met een tamboerijn. Tijdperk Empire.

    Une pendule en laiton doré, décoration d’une femme et tambourin.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #31

    Een flesje op schotel van meerkleurig Gouda-aardewerk.

    Une flasque sur plateau en faïence de Gouda.
    No longer available
    Dim. h: 24 & Ø: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #687

    Een jade pilaartje met een gesculpteerd landschapsdecor.

    Colonnette en jade décorée d’un paysage sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #202

    “La Duchesse de Pompadour en belle jardinière”. Pastel op papier naar het werk van Carle Van Loo in het Palais de Versailles. Draagt een handtekening. Waarschijnlijk XIXde eeuw.

    ”La Duchesse de Pompadour en belle jardinière. Pastel sur papier d’après une oeuvre de Carle Van Loo, Palais de Versailles. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 95 x 69 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #637

    Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.

    Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #698

    Een Chinese figuur van gesculpteerd hout en een blok roze jade met een landschapsdecor in reliëf.

    Personnage chinois en bois sculpté, ainsi qu’un morceau de jade rose décoré d’un paysage en relief.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More