Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

Collier à maillons en or jaune 18 ct.
Dim. 33,14 g
SKU: 1004180180.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #180
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #784

    “Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Oude kaart.

    “Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Carte ancienne.
    No longer available
    Dim. 37 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #89

    “Romances bij het water”. Een paar litho’s op textiel. XIXde eeuw.

    ”Romances auprès de l’eau”. Quelques lithographies sur textile. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 34 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #316
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #36

    Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.

    Un lot de trois petites carpettes nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #205

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #154

    “Brug”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Emovy (?).

    ”Le pont”. Huile sur panneau. Porte la signature: Emovy (?).
    No longer available
    Dim. 37 x 46 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #352

    Een paar grote Delftse dekselvazen. Omstreeks 1900.

    Deux vases à couvercle de Delft. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #774

    “Sovereign of the Seas”. Gravure ingekleurd van 10 exemplaren. Achteraan gesigneerd Winckels 1936.

    “Sovereign of the Seas”. Gravure colorée. Edition de 10 exeplaires. Signée au verso: Winckels 1936.
    No longer available
    Dim. 38 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #225

    Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.

    Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revetue de cuir en cinq parties, cloués.
    No longer available
    Dim. 130 x 93 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #566

    Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.

    Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.
    No longer available
    Dim. 160 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #309
    Jan Bazuin
    Period: 1930 - 2003

    “Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nu couché”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More