Other lots in this auction
-
#783Een mahoniehouten speeltafeltje in Régencestijl met een klapblad, bekleed met vilt.
Une petite table de jeu en acajou, style Régence, avec tablette abattant, revêtement en feutre.No longer availableDim. 73 x 85 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#392Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.
Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.No longer availableDim. Ø 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#829Een halfrond bijzetmeubeltje van notenhout met twee laden.
Petit meuble demi-lune en noyer ouvrant à deux tiroirs et avec tablette d’entretoise.No longer availableDim. b: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309Jan BazuinPeriod: 1930 - 2003“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu couché”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#501Zittende leeuw van gesculpteerd marmer.
Lion assis en marbre sculpté.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#816LimogesEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?
Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#328Een paar borden van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks.
Deux assiettes en faïence française.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#162Een bas-reliëf van bronskleurig plaaster met de rede van Antwerpen naar voorbeeld uit 1515.
Un bas-relief en plâtre couleur bronze, la rade d’Anvers d’après un exemple de 1515.No longer availableDim. 32 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#634“Binnenschepen op een kanaal”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wolter.
“Péniches sur le canal”. Huile sur panneau. Porte une signature: Wolter.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#509Emile Gastemans“Op Linkeroever”. Technique Mixte. Gemonogrammeerd, achteraan atelierstempel.
“Sur la Rive Gauche”. Technique mixte. Monogrammée et avec cachet d’atelier au verso.No longer availableDim. 46 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#809Lot Canton porselein, XIXde eeuw. Schotels, kopje, bowl.
Un lot d’objets en porcelaine de Canton, XIXième siècle. Comprenant des plats, une tasse et un bol.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#116Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met een gebeeldhouwde centrale poot, eindigend in vier voluten. Blad los en poten te restaureren.
Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.No longer availableDim. 77 cm Ø 132 x 103 cmEstimate: € 100 / 150

