Other lots in this auction
-
#132“Les avontures de Télémaque”. Een XIXe eeuws wandtapijt naar een werk van Rubens.
”Les aventures de Télémaque”. Un tapis mural du XIXième siècle d’aprés une oeuvre de Rubens.No longer availableDim. 218 x 290 cmEstimate: € 200 / 300 -
#529Drie Japanse houtsneden: Kunihiro, “Kabuki-acteur” (vochtschade) en twee andere.
Trois gravures sur bois japonais: Kunihiro, “Acteur de kabuki” (taches d’humidité) et deux autres.No longer availableDim. 29 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#344Een jardinière van blauw en wit aardewerk met een decor van een schaapherder met zijn kudde.
Une jardinière en faïence bleue et blanche avec un décor de berger et troupeau de moutons.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#655SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.
Lot d’animaux en cristal taillé comprenant un panda, un chimpanzé, un renard, un souris, un escargot et un éléphant. Nous ajoutons deux champignons.No longer availableDim. h: 3,5 - 6 cmEstimate: € 100 / 150 -
#812Twee mahoniehouten stoelen in Regencystijl, bekleed met rood fluweel.
Deux chaises en acajou, style Régence, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#596Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 cmEstimate: € 180 / 220 -
#93CapodimonteDrie verschillende siervazen van meerkleurig aardewerk met classicistische reliëfdecors. Onderaan gemerkt.
Trois vases de décoration différents en faïence polychrome avec décors classiques en relief. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 34n 44 & 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#355Val St. LambertEen reeks van vier glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje op onderbordje in dezelfde stijl aan toe.
Une série de quatre verres sur pied en cristal taillé en couleurs différentes. Nous ajoutons un petit bol et soucoupe dans le même esprit.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#439Paul Joostens“Schets”. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Croquis”. Crayon sur papier. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#505Swarovski“Crystal planet”. Een voorwerp van kleurloos en blauw kristal in de vorm van een vredesduif op een wereldbol. Een speciale millenniumuitgave uit 2000 naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Gemerkt. In originele doos.
“Crystal planet”. Objet en cristal incolore et bleu en forme d’une colombe de la paix sur une globe. Edition spéciale “millenium” de 2000 d’après un modèle de Anton Hirzinger. Avec marque et dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#357“Hiëronymus Bosch”. Charles De Tolnay. Ed. Artabras 1966. Goede staat met stofwikkel. “Belgische Folklore”. Ed. Côte d’Or 1950. Drie albums, volledig. En 2 andere (Breugel en Dürer).
“Hiëronymus Bosch”. Charles De Tolnay. Ed. Artabras 1966. Bon état avec jaquette. “Belgische Folklore”. Ed. Côte d’Or 1950. Trois albums, complets. Et 2 autres (Breugel et Dürer).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#154“Brug”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Emovy (?).
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte la signature: Emovy (?).No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 300 / 400

