#905Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#90Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#578“Mandolinespelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
#577Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor.
Un vase en porcelaine chinoise, décor bleu et blanc.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306Een art deco wieg van gevernist grenenhout. Met bekleding. Omstreeks 1928.
#511Een olielamp van Imariporselein met koperen voet en montuur en met een gesatineerde glazen coupe met een meerkleurig decor van vogels. Compleet met lampenglas.
Une lampe à huile en porcelaine Imari, pied en cuivre et montures, coupe en verre satiné, décor d’oiseaux polychromes.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 50 / 60 -
#906Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
#464Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.
#146Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
#565Een broche van 18 karaats geel goud met een gesculpteerd ivoren gezicht.
Une broche en or jaune 18 ct et ivoire en forme de visage.No longer availableDim. 23 gEstimate: € 100 / 120