#266
Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
#456
Een Caucaze karpet van wol.
#777
#105
Een 18 karaats wit en geel gouden gegraveerde slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or gravé blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 34,52Estimate: € 800/1000 -
#524
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 300/500 -
#493
Een paar borden van Kutaniporselein.
#558
Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
#10
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een beertje.
#485Guess
Een roestvrij stalen horloge in originele doos.
#590Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
#541
Een lampenvoet met een verguld bronzen Boeddha.
Un pied de lampe et un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/50 -
#782
Een Engelse cakestaander met drie niveaus. Regency-stijl.
Un porte-cake anglais à trois niveaux. Style Régency.No longer availableDim. H. 104 cmEstimate: € 100/120