#566Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt van wol en zijde.
#328
Een druiventros van roze amethist.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,22 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300/400 -
#118
Een Belgisch karabijn van het regiment Karabiniers. Medio XIXe eeuw.
Carabine belge pour le régiment des carabiniers. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 220/300 -
#617
#608
Een XIXe eeuws uniform van een Belgische stafbrevethouder.
Uniforme d’un breveté de l’état-major belge. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#649
#654
#556Bidjar
#643
Een tuinstel van blauw en wit Chinees porselein.
#750Pierre Lannier
Een roestvrij stalen herenhorloge.
#761