Other lots in this auction
-
#109“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd: De Pondt.
”Vue de la ville de Lierre”. Huile sur toile. Signée : De Pondt.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#413Een lot van 21 albums van Suske en Wiske, waarbij elf eerste drukken. Sletig. Bijgevoegd een album van Robert en Bertrand, een album van Bessy, een boek “De Vlijt” en een chromo-album “’s Lands Glorie”.
Un lot de 21 albums de Suske et Wiske, dont 11 de première impression. Usagé. Nous ajoutons un album chrome de Robert et Bertrand, un album de Bessy, un livre “De Vlijt”, et un album chromo “‘s Lands Glorie”.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#872Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#586Een eikenhouten commode met vier laden, versierd met gesculpteerde bloemenmanden en -guirlandes. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une commode à quatre tiroirs, décoration de panier de fleurs et guirlandes sculptés. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 105 x 127 x 57 cmEstimate: € 300 / 500 -
#50Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 ct. Helvetia 20 Frank. 1901.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pièce de 21,6 Helvetia 20 Francs. 1901.No longer availableDim. 13,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#22Gustaaf De BruyneEen ets van een vrouw met kind. Getekend buiten de plaat.
Une eau-forte représentant une femme et son enfant. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#401Twee vazen en een schaal van rood-oranje Muranoglas.
Deux vases et un plat en verre de Murano rouge-orange.No longer availableDim. h: 34 - 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#392Een ovale Lodewijk XVI plak in creamware.
Une plaque Louis XVI ovale en creamware.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 65 / 80 -
#166Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
Une armoire en acajou à deux portes à un tiroir en dessous de la tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 120 / 200 -
#468“Jeanne D’Arc.” Bronzen buste. Gesigneerd.
”Jeanne d’Arc”. Un buste en bronze. Signé.No longer availableDim. 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241GuerinBelgisch aardewerken vaas met personages en drie handvaten. Gemerkt onderaan.
Un vase en faïence belge à personnages et trois manches. Marque sous la base.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 30 / 50 -
#144Jules DesutterPeriod: 1895 - 1970“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 50Estimate: € 200 / 300

