#670Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
#502“Vrouwen in een cabaret”. Pastel op papier.
#591“Fluitspelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
#449Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
#49Een hoge hoed en een bolhoed in originele hoedendozen. De eerste van Jules Coopman en de tweede van Charhay te Antwerpen.
#38314 albums Artis Historia.
14 albums Artis Historia.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#587Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. XIXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#543Een gelakt Japans juwelenkabinetje.
#150Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.
#386Een bijzetmeubeltje in Régencestijl met een lade in de gordel.
#887Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.
#183Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.