Other lots in this auction
-
#101
Een groep van blauw-wit en verguld Duits porselein met zes personages. Achteraan gemerkt.
Un groupe de porcelaine allemande bleue et blanche et dorée à six personnages. Marqué au dos.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#212
Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.
Cerf en bronze sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300 / 340 -
#24
“Bomen langs een stroompje in de winter”. Olieverf op doek. Onderdeel van een groter werk (?)
Arbres le long d'un ruisseau en hiver . Huile sur toile. Partie d'une œuvre plus importante (?)No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579
“Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.
“Femme asiatique”. Technique mixte. Signée et datée 1989. Porte un cachet.No longer availableDim. 79 x 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#124Arthur HaegebaertPeriod: 1876 - 1942
“Vrouw met mand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.
Femme au panier . Huile sur toile. Signé. Perforation.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#256
Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.No longer availableDim. 70 x 116 cmEstimate: € 240 / 260 -
#2M. Van Lent
“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#132Alfons ProostPeriod: 1880 - 1957
“Zittend naakt”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur (familiebezit.
Nu assis . Huile sur toile. Pas de signature (propriété familiale).No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#292Solingen
Een bestek van roestvrij staal voor 12 personen met 24 karaats goudoplage. In originele koffer. Met certificaat.
Couvert en acier inoxydable pour 12 personnes à dorure 24 ct. Dans le coffre d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#156
Een vierdeurscredenza, versierd met gesculpteerde leeuwenkopjes.
Crédence à quatre portes décorée de têtes de lion sculptées.No longer availableDim. 166 x 252 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#736
Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
Table ovale en noyer aux allonges et sur pieds rainurés.No longer availableDim. 114 x 94 cmEstimate: € 120 / 180 -
#705
Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.
Bain d'oiseaux en fonte patinée verte avec bassin en forme de coquille et deux oiseaux.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 150 / 180