Other lots in this auction
-
#415
Een 18 karaats geel gouden ring.
Une bague en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,95 gEstimate: € 350/450 -
#93E. ColinPeriod: 1881 - 1961
“Dame met bloemenmand”. Een beeldje van wit terracotta met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
“Femme avec corbeille de fleurs”. Statuette en terre cuite blanche à patine brune sur socle en marbre noir. Signée au verso.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#388
Drie diverse karaffen van geslepen kleurloos kristal, gepresenteerd op een witmetalen plateau.
Trois carafes différents en cristal taillé incolore. Présentées sur un plateau en métal blanc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#392
Een witgepatineerde houten armstoel, tijdperk Directoire.
Un fauteuil en bois patiné blanc, époque Directoire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#68
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit grote messen, lepels en vorken, kleine messen, lepels en vorken, vismessen, visvorken, taartvorkjes, koffielepeltjes, een pollepel, een sauslepel, een tweedelig slabestek, een taartschep, twee serveerlepels, een suikertang, een suikerlepeltje en twee tweedelige vleesbestekken.
Couvert en métal argenté pour 12 personnes comprenant grands couteaux, cuillères et fourchettes, petits couteaux, cuillères et fourchettes, couteaux et fourchettes à poisson, fourchettes à gâteaux, cuillères à café, louche, cuillère à sauce, couvert à salade, pelle à tarte, deux cuillères de service, pince et cuillère à sucre, deux couverts à viande.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#598
Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
Bibliothèque de style Chippendale ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableDim. 190 x 130 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#755
Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#769
Een kader met acht militaire prijsinsignes. Bijgevoegd een houder met drie tchakopluimen.
Cadre contenant huit insignes de prix militaires. Nous ajoutons un support avec trois plumes de shako.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#395
Een lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden, oorbellen en broches. e.a.
Lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets, boucles d’oreilles, broches e.a.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#525Sélection
Een zakhorloge in 18 karaats geelgouden kast, achteraan met gegraveerd decor van een paard. Dekglaasje manco.
Montre de gousset en or jaune 18 k, décor gravé d’un cheval. Verre manque.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#226
Een gebeeldhouwde Bretoense bordenkast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden, versierd met decors van personages, vegetale motieven en opengewerkte karrenwielmotieven.
Vaisselier breton en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, décorés de personnages, de motifs végétaux et des roues de char.No longer availableDim. 235 x 130 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#711
Een messingen juwelenkistje in gotische stijl. Einde XIXe eeuw.
Coffret à bijoux en laiton de style gothique. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 13 cmEstimate: € 40/50