Other lots in this auction
-
#374Een vlaggenstok met speervormige punt. We voegen er een tweede punt aan toe.
Hampe pointue. Nous ajoutons une deuxième pointe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#488Een verchroomd bronzen motorkapornament van Minerva naar ontwerp van P. De Soete. Begin jaren ‘30. Herchroomd.
Ornement de radiateur en bronze chromé représentant Minerve d’après P. De Soete.No longer availableDim. h: 15,5 cm (z.s.)Estimate: € 120 / 200 -
#704Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Platteland bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Campagne au crépuscule”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#395Een lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden, oorbellen en broches. e.a.
Lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets, boucles d’oreilles, broches e.a.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#570Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met vijf parels.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec cinq perles.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 300 / 400 -
#619Een tweekantige steek van een geneesheer van de Belgische burgerwacht.
Bicorne de médecin de la garde civique belge.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#141“Vrouw met mand”. Een kunststoffen beeld naar een werk van Miro. Genummerd: 100/2500 en gedateerd 1993.
“Femme au panier”. Sculpture en composite d’après Miro. Numérotée 100/2500 et datée 1993.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#755Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#605Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale citrine van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et une citrine centrale de + - 3 ct.No longer availableDim. 13,70 gEstimate: € 950 / 1200 -
#606Een XIXe eeuws Belgisch uniform.
Uniforme belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#171Een Britse sabel model 1908, gebruikt door de Belgische cavalerie periode 1914 -1918.
Sabre britannique modèle 1908 de la cavalerie belge pendant la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 180 / 240 -
#12Een antieke kaart van Antwerpen. Gravure, afkomstig uit een Atlas.
Carte d’Anvers ancienne. Gravure prise d’un Atlas.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 20 / 30


