Other lots in this auction
-
#358Een messingen devotiegarnituur in gotische stijl bestaande uit een kruisbeeld met Maria en Johannes aan weerskanten en twee kandelaars met getorste schachten. Belgisch werk, einde XIXde eeuw.
Une garniture de dévotion, style gothique, comprenant un crucifix avec Marie et Jean sur les côtés et deux candélabres torsadés. Travail belge, fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#583Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met een blauwwitte decoratie van fabeldieren.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décoration d’animaux fantastiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 160 / 180 -
#355Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 400 / 500 -
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un rubis central de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 350 / 450 -
#588Louis LeloupEen platte buikvaas van groen glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
Un vase pansu plat en pâte de verre, décor polychrome. Signé et daté ‘99.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220 / 240 -
#799Een XIXe eeuws dubbelloops geweer met vuursteenmechanisme.
Fusil de chasse du XIXe siècle à deux canons juxtaposés, système à silex.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#89Garod“Weg langs een waterloop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin et fleuve”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#743Een paar Murano-vazen. Een van rood glas in de massa en één met oranjegeel glas in de massa. Beiden met mille fleur decoratie.
Une paire de vases Murano . Un vase en verre rouge dans la masse et un en verre orange-jaune dans la masse. Tout deux décoration mille-fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#421Val St. LambertEen kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.
Un petit vase en cristal, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#270Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. en een centrale saffier van ± 1,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,35 ct et d’un saphir central de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 800 / 1000 -
#718Boucart, ParisEen banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120 / 280 -
#210Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,82 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,82 ct.No longer availableDim. 17,12 gEstimate: € 1200 / 1300

