#424Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.
Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#707Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#402Houghes & Son, LondonEen sextant in houten kist. 1922.
#452Drie kopjes, een schoteltje en een ivoren snijstukje. Allen Chinees werk.
#449Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
#666HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#812Vier stuks roze kristal van Val Saint-Lambert en Bohemen.
#14Twee informatieborden van de provinciale bestrijding der tuberculose.
Deux feuillets d’information concernant la tuberculose.No longer availableDim. 71 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#816Armstoel van metaal en zwart leder.
#536Een handgeknoopt wollen Mori-karpet.
#59L. Goost (?)“Le donjon de Namur en 1740”. Krijttekening op papier. Gesigneerd.
”Le donjon de Namur en 1740”. Un dessin de craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 66 cmEstimate: € 40 / 60