Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden slangvormige ring bezet met een diamant oude slijp en een robijn met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

Een 18 karaats geel gouden slangvormige ring bezet met een diamant oude slijp en een robijn met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

Une bague serpent en or jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille et un rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.
Dim. 6,97 g
SKU: 2506190225.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #225
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #9

    Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.

    Deux éditions en relation avec Alfred Ost.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 26
  • #875
    Vance

    “Het Vonnis”. Luxe editie “XIII” met gesigneerde prent. Hardcover.

    ”Het Vonnis”. Edition de luxe “XIII”. Image avec signature. Couverture rigide.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #397

    Een schoenendoos met tientallen zichtkaarten van Europese landen en een sigarenkistje met oude munten.

    Une boîte à chaussures avec des dizaines cartes postales de pays Européens et un coffret à cigares avec des anciennes pièces.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #358

    Een messingen devotiegarnituur in gotische stijl bestaande uit een kruisbeeld met Maria en Johannes aan weerskanten en twee kandelaars met getorste schachten. Belgisch werk, einde XIXde eeuw.

    Une garniture de dévotion, style gothique, comprenant un crucifix avec Marie et Jean sur les côtés et deux candélabres torsadés. Travail belge, fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #644
    Vincent De Vos
    Period: 1829 - 1875

    “Voorstelling met konijnen en een kip”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    ”Représentation de lapins et d’une poule”. Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #614
    Mathieu Poncelet Le Jeune à Dinant

    Een grote staande klok in eikenhouten kast met fraai gebeeldhouwde versieringen in Lodewijk XV-stijl. Het werk met een handgeschilderd dag-nachtmechanisme en met een tinnen wijzerplaat op een gedreven en gegraveerde messingen achtergrond. Maaslands werk, XIXde eeuw.

    Une grande horloge de vestibule, armoire en chêne, décorations sculptées style Louis XV. Le travail jour-nuit peint à la main, cadran en étain sur fond en laiton gravé et repoussé. Travail mosan, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 276 x 70 x 40 cm
    Estimate: € 500 / 1000
  • #383

    14 albums Artis Historia.

    14 albums Artis Historia.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #415

    Zeven verzilverde munten van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie. 1830-1980.

    Sept pièces en argent, 150 années de l'indépendance de Belgique.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #543

    Een gelakt Japans juwelenkabinetje.

    Un petit cabinet à bijoux japonais laqué.
    No longer available
    Dim. 62 x 38 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #409

    Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.

    Une paire de coupelles en cristal. quelques dégâts au rebords.
    No longer available
    Dim. ø 15 cm; h: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #839

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.
    No longer available
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #900

    Vier diverse zonnebrillen in hun etuis. Ray Ban, Ralph, Prada, Paul Smith.

    Quatre paires de lunettes de soleil différents dans leurs étuis. Ray Ban, Ralph, Prada, Paul Smith.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More