Other lots in this auction
-
#167Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#106Een eikenhouten ééndeurskast. XVIIIe eeuw.
Une armoire à une porte en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 205 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#125Een 18 karaats geel gouden armband bezet met kleurrijke bolletjes. (herstelling ketting).
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de boules de couleurs. (chaîne à besoin de réparation).No longer availableDim. 14,58 gEstimate: € 200 / 300 -
#565Een broche van 18 karaats geel goud met een gesculpteerd ivoren gezicht.
Une broche en or jaune 18 ct et ivoire en forme de visage.No longer availableDim. 23 gEstimate: € 100 / 120 -
#554F. Fastré“Wolken en bergen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nuages et montagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#393Een maquette van het raderwiel van de raderboot ‘P.S. Britannia’ en een maquette van een garnaalvissersboot.
Une maquette de la roue du ‘P.S. Britannia’ et une maquette d’un bateau de la pêche à la crevette.No longer availableDim. l : 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#320Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#308Céramique MontoiseEen art deco pijprokersstelletje van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een tabakspot, een potje en een asbak met luciferhouder op dienblad. Ontwerp van Antoine Dubois. Jaren ‘20.
Un ensemble à pipe en faïence polychrome, comprenant un pot à tabac, un petit pot et un cendrier avec porte-allumettes sur un plateau. Création par Antoine Dubois. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#891Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#653Een tuinbankje in wit metaal. schade.
Un banc de jardin en métal blanc. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#633Een Chinese vaas in famille roze met hertenkoppen en cartouches met afbeeldingen van wijzen.
Un vase chinois famille-rose, têtes de cerfs en cartouches et représentations de sages.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 850 / 950 -
#459Eddy Thomas“Schorpioen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scorpion”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 100

