#884Een lot van acht verschillende kristallen champagneglazen.
#592Een antiek ovaal metalen dienblad op vouwpoot.
#904Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
#195Omega Swiss MadeEen 18 karaats wit gouden dameshorloge en polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 34,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#147Een bestek van 835‰ zilver met een Lodewijk XV-decor. In 4 etuis. Gewogen zonder messen.
Un couvert en argent 835‰ décor Louis XV. Quatre étuis. Poids sans couteaux.No longer availableDim. ± 2680 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#10Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 350 / 450 -
#561Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van reigers in een landschap en getooid met een Fo-hond op de deksels. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage et de chiens Fô sur les couvercles. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#192Jan Van HeelPeriod: 1898 - 1900“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Clown”. Huile sur toile. Signée et datée ‘68.No longer availableDim. 99 x 79 cmEstimate: € 1300 / 1500