Other lots in this auction
-
#504“Geisha”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Geisha”. Gravure sur bois japonaise rehaussée en aquarelle. Signée.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#283Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.
Une théière persane en argent. Piédouche argenté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65 / 75 -
#310Gaston LeboEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met git.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de jais.No longer availableDim. 7,55 gEstimate: € 250 / 350 -
#836BalluchEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 94 x 90 cmEstimate: € 35 / 50 -
#259S. De Gennev....“Wandelaars in een romantisch landschap. Franse school, XIXe eeuw. Gesigneerd. Te restaureren.
”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 400 / 500 -
#182“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 600 / 700 -
#285Een 18 karaats roze kleurige armband bezet met verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 5,50 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct serti de saphirs de couleurs ayant un poids total de ± 5,50 ct.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#154“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240 / 260 -
#553Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein uit de XIXe eeuw.
Une paire de vases balustre en porcelaine chinoise bleue et blanche du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#562“Personages”. Twee composities in één lijst. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Deux compositions dans un encadrement. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#835Val Saint-LambertTwee vazen en een bonbonnière van geslepen kristal. Gemerkt met label.
Deux vases et une bonbonnière en cristal taillé. Marque et label.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#139Bernard De Pooter“Begijnhof te Lier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1951.
”Béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signée. Datée 1951.No longer availableDim. 71 x 55 cmEstimate: € 40 / 60

