#175
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 800 / 1000 -
#114Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 200 / 240 -
#543
Een gelakt Japans juwelenkabinetje.
#491
Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.
#21Sadler
Een Engelse porseleinen theepot. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une théière en porcelaine anglaise. Marque sous la base et numérotée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#131Kaiser
Een vaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine Imari polychrome. Sur socle en bois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 35 / 55 -
#894
Vier diverse vaasjes met metaalopleg.
#82Al. De Dobbelaer
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée ‘80.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673
Een teakhouten tuinbank.
Un banc de jardin en teak.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#700
Une broche Art Déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 4,20 ct.No longer availableDim. 15,25 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#689
“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#807
Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft polychrome, décor d’oiseaux dans des arbustes en floraison, et oiseaux sur les couvercles.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 100