Other lots in this auction
-
#378Val St. Lambert
Twee asbakken van geslepen kristal, resp. rood en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt en de tweede genummerd 43/250.
Deux cendriers en cristal taillé, rouge et mauve dans la masse. Marques et le deuxième numéroté 43/250.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#412Frans Van Immerseel
Drie spreuken in een kader. Allen gesigneerd.
Trois dictons sous cadre. Signés.No longer availableDim. 3 x (20 x 12 )cmEstimate: € 20/30 -
#538
Een ei van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van bloemen en muziek spelende personages.
Un oeuf en faïence Satsuma, décor polychrome de fleurs et musiciens.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25/35 -
#115
Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 9,17 gEstimate: € 650/750 -
#366
Een zuil van bruin geaderd marmer en arduin.
Une colonne en marbre veiné brun et pierre de taille.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 250/300 -
#898
Twee verschillende messingen kandelaars.
Deux candélabres différents en laiton.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 30/35 -
#580
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants Princess Cut ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 1100/1200 -
#38
“Edel koppel bij bloemenvaas”. Een groep van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
”Couple noble et vase de fleurs”. Un groupe en faïence Staffordshire polychrome.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30/40 -
#231
Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.
Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/240 -
#139Victor Van BerckelaerPeriod: 1913-1975
“Huizen in de sneeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Maisons sous la neige”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 120/180 -
#534
“Pijnlijke voeten”. Aquarel. Draagt een handtekening: Dooyewaard.
”Pieds douloureux”. Une aquarelle. Porte une signature: Dooyewaard.No longer availableDim. 21 x 14,5 cmEstimate: € 80/120 -
#184Charles De GrouxPeriod: 1825 - 1870
“De Bewening van Christus”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La Déploration du Christ”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 600/650