Other lots in this auction
-
#332Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#382Robert FrénayPeriod: 1903-1986
“Marine” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45x70 cmEstimate: € 50 / 100 -
#173
Een driedelige doopset van 950‰ zilver. Franse keuren. 1933.
Un ensemble de baptême en trois pièces en argent 950‰. Poinçons français.No longer availableDim. 365,8 gramEstimate: € 100 / 160 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 ct. Helvetia 20 Frank. 1901.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pièce de 21,6 Helvetia 20 Francs. 1901.No longer availableDim. 13,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#328
Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
Une paire de représentations allégoriques en biscuit vert et blanc. Style Wedgewood.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#229Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891
Een paar kerkinterieurs. Olieverf op doek. Beide gemonogrameerd.
Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#821Christofle
Een verzilverd metalen kandelaar met drie armen en een ijsemmertje.
Un candélabre à trois bras en métal argenté et un seau à glace.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#438
Drie kunstboeken:- Roger Cardon. “Georges Lemmen (1865-1916)”. Ed. Pandora Antwerpen 1990. Goede staat.- Peter van Ruysseveldt. “Rik Wouters”. Ed. Pandora, Antwerpen 2007. Met stofwikkel. Goede staat.- Marcel van Jole. “Wallaert”. Ed. Art Editions Paris 1977. Teksten van Albert De Vos. Met opdracht en signatuur van Martin Wallaert d.d. 1978. Stofwikkel met randschade. Goede staat.
Trois livres d’Art:- Roger Cardon. “Georges Lemmen (1865-1916)”. Ed. Pandora Anvers 1990. Bon état.- Peter van Ruysseveldt. “Rik Wouters”. Ed. Pandora, Anvers 2007. Avec jaquette. En bon état.- Marcel van Jole. “Wallaert”. Ed. Art Editions Paris 1977. Textes par Albert De Vos. Avec commande et signature de Martin Wallaert, 1978. En bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een malachiet.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de malachite.No longer availableDim. 21,75 gEstimate: € 250 / 350 -
#383
14 albums Artis Historia.
14 albums Artis Historia.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#834
Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.
Quatre carafes en verre et cristal incolores.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 50 / 60 -
#626Koliai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 203 cmEstimate: € 200 / 300