Similar lots by type
-
#60Een platina art deco ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague art déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 500 / 600 -
#220Een halssnoer met parels en een zilveren sluiting.
Un collier de perles avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#20Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 150 / 250
Other lots in this auction
-
#530Acht verschillende dasspelden van verzilverd en verguld metaal waarvan één in originele doos van S.T. Dupont France.
Huit épingles de cravate différentes en métal argenté et doré dont une dans la boîte d’origine de S.T. Dupont France.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#673Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.
Poupée en plastique aux yeux dormeurs. Travail italien.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#704Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. XIXe eeuw.
Une pendule colonne style Napoléon III en bois laqué noir, avec décor incrusté en laiton et nacre. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 220 -
#725Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout. Het blad versierd met een voorstelling van een vogel in een bloemenstruik van pietra dura onder glas.
Une table de salon chinoise en bois laqué noir. La tablette sous verre en Pietra Dura représente un oiseau dans un arbustre.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 40 / 50 -
#345Een 18 karaats wit gouden ketting met briljanten en met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec brillants et un pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 14,26 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#478Een lot van acht kleine vaasjes van Chinees en Japans porselein en aardewerk.
Lot de huit petits vases en porcelaine et faïence de Chine et du Japon.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#232Jos Vergauwen“Hollands meergezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 140 cmEstimate: € 120 / 200 -
#458Twee figuurtjes van gepolychromeerd brons met wiebelende hoofdjes.
Deux personages en bronze polychrome aux têtes amovibles.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#619Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bronzen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.
Console décorée de surfaces en ronce et aux montures en bronze. Tablette en marbre veiné gris. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 100 x 106 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#758Sitzendorf“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.
“Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Een 18 karaats wit gouden art deco ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct Art Deco sertie de diamants avec un poids total de ± 0,70 ct. et un saphir de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,23 gEstimate: € 500 / 700 -
#416Een reeks van zes gesculpteerde stoelen in Lodewijk XVI-inspiratie. Eén zit manco.
Un lot de six chaises sculptées style Louis XVI. Un siège manquant.No longer availableEstimate: € 120 / 200


