Other lots in this auction
-
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200 / 300 -
#673Nanking vaas van Chinees aardewerk met decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase Nanking en faïence de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#771Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#376Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
Trois carpettes d’Orient en laine nouées main. Usures.No longer availableDim. 164 x 102; 127 x 87 & 90 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#291“Greenwich clock”. Een notenhouten tafelklokje in gebeeldhouwde kast met geëmailleerde wijzerplaat.
”Greenwich clock”. Une pendule de table dans une armoire sculptée et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#293Een vaasje van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van bloemen en vogels. Naar een model van Colenbrander.
Un petit vase en porcelaine polychrome, style Art Nouveau, décor de fleurs et oiseaux. D’après un modèle de Colenbrander.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 65 / 75 -
#520Swarovski“De olifant”. Een kristallen object uit de reeks “Inspiratie Afrika”. Jaarlijks item 1993. In originele verpakking en met display.
“L’Eléphant”. Objet en cristal de la série “Inspiration Afrique”. Edition annuelle 1993. Dans la boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#322Amedee Degreef“Vissersboten op zee”. Aquarel. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche en mer”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#117“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400 / 500 -
#43“Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.
“Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#533Een beeldje van gesculpteerd turkoois in de vorm van een Guan-Yin en een voorstelling van Boeddha. Handjes gebroken.
Statuette en turquoise sculptée représentant Guanyin et Bouddha. Mains cassées.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#253Een kruisbeeld van hout en parelmoer met achteraan zestien reliekhoudertjes. Omstreeks 1900. Vooraan een stukje manco.
Un crucifix en bois et nacre avec à l’arrière seize portes-reliques. Vers 1900. une petite pièce devant est manquante.No longer availableEstimate: € 80 / 120

