Other lots in this auction
-
#467Een paar cache-pots van Satsuma aardewerk.
Paire de cache-pot en faïence de Satsuma.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#213Een eikenhouten keukenkastje met twee paneeldeuren bovenaan en twee onderaan, gescheiden door twee legplanken. Portugal, XIXe eeuw.
Une petite armoire de cuisine en chêne à deux portes au dessus et deux en dessous, séparées par deux étagères.No longer availableDim. 176 x 86,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446Henriette Ronner“Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#427Een schemerlampje gemonteerd op een wierookbrander van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.
Une lampe montée sur un brûle-parfum en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de dragons.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 25 / 30 -
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 7,31 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#751Een bol vaasje van blauw en bruin glaspasta.
Vase sphérique en pâte de verre bleue et brune.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#135Een zilveren sauskom met de basis van de handgreep in de vorm van een leeuwenkopje. Belgisch werk, XIXe eeuw.
Une saucière en argent, la base de la poignée est en forme de tête de lion. Travail belge, XIXième siècle.No longer availableDim. 412 gEstimate: € 140 / 180 -
#431Een paar kopjes en schoteltjes van polychroom porselein met een decor van bloemen en guirlandes. China, omstreeks 1800. Eén schoteltje beschadigd aan de rand.
Deux tasses et coupelles en porcelaine polychrome avec un décor de fleurs et guirlandes. Chine, +- 1800. Une coupelle est endommagée au rebord.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#337Een basis van een verguld bronzen pendule, versierd met twee zittende putti. Twee pootjes en de pendule manco.
La base d’une garniture de cheminée avec une décoration de deux putti assis. Pendule et deux pieds manquants.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#550Swarovski“De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking en met display.
“L’unicorne”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Martin Zendron. Edition annuelle 1996. Dans une boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41Een lot van twee verschillende siervazen van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un lot de deux vases en cristal incolore. Marques.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#436Théodore FourmoisPeriod: 1814 - 1871“Landschap met vijver en eendenverblijf”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Paysage à l’étang et à la cabane à canards”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 300 / 400

