#619Berthoud à ParisEen staande klok met gebeeldhouwde kast, versierd met bladermotieven, bloemen en onderaan een pijproker. De kuif met een mannenprofiel. De wijzerplaat gemerkt.
Horloge de vestibule en chêne sculpté, gaine décorée de feuillages, de fleurs et présentant un fumeur de pipe vers le bas. Coiffé d’un profil d’homme. Marque sur le cadran.No longer availableDim. 248 x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#281SèvresEen groep van biscuit, met voorstelling van Venus en Amor. Achteraan gemerkt en genummerd.
Un groupe en biscuit, représentation de Vénus et Amor. Marque à l’arrière et numéroté.No longer availableDim. H.45 cmEstimate: € 100 / 160 -
#515SwarovskiEen lot diertjes van geslepen, deels gekleurd en deels gesatineerd kristal, bestaande uit vier vogeltjes op een tak, twee ijsvogels op een tak, een uiltje, een bij bij een bloem en een vlinder.
Lot d’animaux en cristal taillé partiellement colorés et partiellement satinés, comprenant quatre oiseaux sur une branche, deux martin pêcheurs, un hibou, une abeille sur une fleur et un papillon.No longer availableDim. h: 5-10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#333Lot glaswerk: een vaas van Boheems kristal, rood gekleurd in de massa (H. 22 cm). Een kleurloze vaas op voet gemerkt Orrefors en genummerd (H. 20 cm). Een glazen schenkkan met geëmailleerde bloemen versierd (letsel aan voet, H. 30 cm). Een klein vaasje van glaspasta met landschapdecor, gemerkt Daum Nancy (haarbarst, H. 7,5 cm).
Lot de verrerie: un vase en cristal de Bohème coloré rouge dans la masse (H. 22 cm). Un vase incolore sur piédouche avec la marque Orrefors et un numéro (H. 20 cm). Une cruche en verre aux fleurs émaillées (dégât au pied, H. 20 cm). Un petit vase en pâte de verre à décor d’un paysage, marque Daum Nancy (cheveux, H. 7,5 cm).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#829Een halfrond bijzetmeubeltje van notenhout met twee laden.
#655SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.
#61Drie schotels van meerkleurig Frans aardewerk met bloemendecors. Barsten. XVIIIe eeuw.
#400Drie parelhalssnoeren en een hanger van malachiet.
#202“La Duchesse de Pompadour en belle jardinière”. Pastel op papier naar het werk van Carle Van Loo in het Palais de Versailles. Draagt een handtekening. Waarschijnlijk XIXde eeuw.
”La Duchesse de Pompadour en belle jardinière. Pastel sur papier d’après une oeuvre de Carle Van Loo, Palais de Versailles. Porte une signature.No longer availableDim. 95 x 69 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#636Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180