Other lots in this auction
-
#197Een vierdelig Biedermeier koffie- en theestel van 812‰ zilver , waarbij de suikerpot en het melkkannetje met gevermeilleerde binnenkanten. Duits werk met Belgische importkeur van tussen 1831 en 1868.
Un service à café et thé Biedermeier en argent, 812 ‰, dont le sucrier et le pot à lait avec revêtement intérieur en vermeille. Oeuvre Allemande , poinçons d’importation belge 1831-1868.No longer availableDim. +/- 1230 gramEstimate: € 500 / 600 -
#184Leon BruninPeriod: 1861-1949“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#334Ridderbosch“Place Royale Bruxelles”. Gravure door Leizel, ingekleurd.
“Place Royale Bruxelles”. Gravure par Leizel. Colorée à la main.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#554“Vlag”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd M.B.
“Drapeau”. Huile sur panneau. Monogrammé M.B.No longer availableDim. 56 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#707Bowl van Chinees porselein met famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#665Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.
Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 130 x 101 cmEstimate: € 100 / 160 -
#685SvarovskiDrie beeldjes in geslepen kristal. Art. nr 247759, een Haan met Rode kam in originele verpakking. Art. Nr. 010005, een grote zwaan in originele verpakking en art. nr. 623323, twee ijsvogels op een tak niet-originele verpakking. Allen zonder certificaat.
Trois statuettes en cristal taillé. Art. nr. 247759, un coq dans la boîte d’origine. Art. nr. 010005, un grand cygne dans la boîte d’origine et Art. nr. 623323, deux martin pêcheurs sur une branche. Sans documents.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#198Een paar negenhoekige kandelaars op ronde voet. De basis met Franse keuren van omstreeks 1800, 800‰. De bovenkant vermoedelijk jonger van omstreeks 1880. Bruto 1260 gram.
Une paire de chandeliers à neuf côtes sur pieds ronds. La base avec poinçons français vers 1800, 800‰. Le dessus plus récent, +- 1880, 1260 grammes brut.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#70Een 18 karaats geel gouden gegraveerde fotohouder en een kruisje.
Porte-photo en or jaune 18 ct gravé. Ainsi qu’un petit cruxifix.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 150 / 200 -
#372“XVIIIe eeuwse jachtscène”. Een modern wandtapijt.
“Scène de chasse du XVIIIe siècle”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 105 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102P. Van der Essen“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#151Een handtas van struisvogel leder. Gemerkt en met certificaat van Kampala Uganda. Patent 2753093.
Un sac à main en cuir d’autruche. Marque et avec certificat de Kampala Ouganda. Patente 2753093.No longer availableEstimate: € 150 / 250

