#202“La Duchesse de Pompadour en belle jardinière”. Pastel op papier naar het werk van Carle Van Loo in het Palais de Versailles. Draagt een handtekening. Waarschijnlijk XIXde eeuw.
”La Duchesse de Pompadour en belle jardinière. Pastel sur papier d’après une oeuvre de Carle Van Loo, Palais de Versailles. Porte une signature.No longer availableDim. 95 x 69 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#707Bowl van Chinees porselein met famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Een reeks van elf z.g. Muziekborden. Frans werk.
Une série de onze assiettes musicales.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#535SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee beertjes, twee zeehonden, twee egels, twee schildpadden, twee neushoorns en twee bevers. Telkens een groot en een klein exemplaar.
#308Willy Vandersteen“De Rode Ridder”. Een lot van 100 albums.
#345Een eikenhouten bankje met gedreven lederen bekleding.
#812Twee mahoniehouten stoelen in Regencystijl, bekleed met rood fluweel.
#655SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.
“Paysage à l’étang et à la cabane à canards”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 300 / 400