#147“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
#96Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200 / 300 -
#110Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een druppelvormige robijn van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis en forme de larme de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#384Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
#122“Herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw.
”Portrait d’homme”. Huile sur toile. XVIIi!ème siècle.No longer availableDim. 56 x 47 cmEstimate: € 300 / 500 -
#232Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
#307Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast naar de Griekse oudheid.
Un buste féminin en albâtre sculpté d’après l’antiquité grecque.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400 / 600 -
#245Een notenhouten bijzettafeltje met één lade. Engeland, XIXde eeuw.
Une petite table en noyer avec un tiroir. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 85 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#664“Heidelandschap met terril”. Gouache op papier. Draagt een handtekening: Krug.
“Paysage de la bruyère au terril”. Gouache sur papier. Porte une signature: Krug.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#159Pieter Stobbaerts‘Interieur’. Olieverf op doek. Gesigneerd
”Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#36Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60