Other lots in this auction
-
#848
Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#775
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 100 / 150 -
#51
Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
Une lampe en bois en forme de vase.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#440
Een zilveren ketting met hanger. 925 ‰ in originele doos met keuren en PM.
Une chaîne en argent avec un pendentif. 925‰. Dans son emballage d’origine et poinçons et PM.No longer availableDim. 21,40 gEstimate: € 40 / 80 -
#61
Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.
Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#843
Vijf diverse stuks gekleurd Val Saint-Lambert uit de jaren 60.
Cinq pièces de cristal Val St. Lambert des années ‘60.No longer availableDim. l: 76 cmEstimate: € 50 / 60 -
#670
Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
Un collier à plaques de perles d’eau douce et fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#477
Een Chinees porseleinen bord met een famille rose en capucinedecor.
Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille rose et capucine.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#395
Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 500 / 600 -
#659Edouard MesensPeriod: 1903 - 1971
“Abstracte figuren”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Figures abstraites”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#587
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. XIXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#315
Een 18 karaats wit en roze kleurige flexibele armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,51 ct. en een saffier van ± 0,48 ct.
Un bracelet flexible en or blanc et rose 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,51 ct et d’un saphir de ± 0,48 ct.No longer availableEstimate: € 900 / 1000