Other lots in this auction
-
#70
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. Art Déco sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de 0,20 ct.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 150/200 -
#754
Een art nouveau applique van brons met twee lichtpunten. Kapjes niet origineel.
Une applique Art Nouveau en bronze à deux points lumineux. Les abat-jour ne sont pas d’origine.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60/80 -
#359Willem Linnig Jr.Period: 1842 - 1890
“Engel” Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
“Ange”. Eau-forte. Signée hors planche ainsi que dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 50 /80 -
#554Ennoby
“Brug”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 300/400 -
#203Edward Leibovitz
“Plaquette.” Bronzen reliëf. Gesigneerd.
Une plaquette à relief en bronze. Signée.No longer availableDim. 40 x 23 cmEstimate: € 600/800 -
#161
Een Louis-Philippe wandconsole van mahoniehoutfineer met een lade in de gordel en met marmeren blad. Fraai versierd met gebeeldhouwde voluten en op leeuwenpootjes. XIXe eeuw.
Une console murale Louis Philippe en bois de placage acajou avec un tiroir dans la ceinture et une tablette en marbre. Finement décorée de volutes sculptées et sur pieds de lions.No longer availableDim. 92 x 78 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#599
Een antieke eikenhouten koffer met een gesculpteerd front.
Un coffre en chêne antique au front sculpté.No longer availableDim. 70 x 142 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#101
Langwerpig doosje van been ingelegd met gouden initialen. Duitsland, eerste helft XIXde eeuw.
Boîte allongée en os incrustée d’initiales en or. Allemagne, première moitié du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#485Art de France.
Een tafellamp van oranje en blauw glaspasta. Recent werk. Gemerkt.
Une lampe de table en pâte de verre orange et bleue. Travail récent.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 200/240 -
#111
Een kistje, versierd met fijn inlegwerk van hout, ivoor en messing. Binnenin twee grote en een smalle flacon en een dekseldoosje van kleurloos glas. (twee met schilfers).
Petit coffre en bois finement incrusté d’ivoire, de laiton et de bois rares. Intérieur à deux grands carafons et d’un flacon étroit et à une boîte couverte en verre incolore. Deux éclats.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 180/220 -
#682E. Bouillon
“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 74 cmEstimate: € 100/120 -
#634
Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en drie gevitreerde deuren in het opzet. Gebarsten ruitje.
Un buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et le dessus trois portes vitrées. Un petit carreau cassé.No longer availableDim. 188 x 126 x 59 cmEstimate: € 300/320