#426
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#464Beatrijs Lombaerts
“Lente”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Printemps”. Litho. Signée hors planche.No longer availableDim. 46 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#284Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“Paarden bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux devant l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 180/200 -
#223
Een metalen schommelbank.
#586
Een grote kussenkast van gefineerd hout, versierd met gebeeldhouwde Corinthische kapitelen en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une grande armoire à coussins en bois de placage, décorée de chapiteaux et au pieds en boule.No longer availableDim. 226 x 211 x 86 cmEstimate: € 800/1000 -
#522
Een Indisch wollen tapijt.
Tapis indien en laine. Noué main.No longer availableDim. 255 x 338 cmEstimate: € 200/240 -
#612
Een oude houten reiskoffer met messingen monturen.
#209Pieter Gerardus van OsPeriod: 1776 - 1839
“Romantisch landschap met herders en hun kudde aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage romantique aux bergers et leur troupeau au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 800/1000 -
#79Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Landschap”. Bistertekening. Gesigneerd.
“Paysage”. Dessin en bister. Signé.No longer availableDim. 27,5 x 37,5 cmEstimate: € 120/200 -
#691
#225
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 10,27 gEstimate: € 550/650 -
#189Fréderic Mommen
“Riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 80/100