Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

Un remontoir en or jaune 18 ct.
Dim. bruto: 16,45 g
SKU: 2901190095.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #757
    Baccarat

    Een drageoir en een vaas van geslepen kleurloos kristal met messingen voetjes.

    Un drageoir et un vase en cristal incolore taillé au pieds en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #694
    Pierre Jaillet
    Period: 1893 - 1957

    “Marocain” & “Normand”. Twee aquarelportretten op papier. Beide gesigneerd.

    ”Marocain” et “ Normand”. deux portraits en aquarelle sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 14 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #550
    Bulurbaft

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 171 x 132 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #613

    “Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184
    Franz Livemont

    “Hoeve bij een vijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette et étang avec des cygnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #430

    Een houten Boliviaans Quena beeldje van een panfluitspeler.

    Une statue en bois bolivien Quena en forme de joueur de pan.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #516

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 368 x 284 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #864

    Vier diverse Oosterse metalen beeldjes.

    Quatre statues d’Orient en métal.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #620

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha debout en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #51

    Een inktstelletje van marmer en zamak.

    Un encrier en régule et marbre.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,72 ct. VVS1 en drie rijen briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,72 ct VVS1 et trois rangées de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.
    No longer available
    Dim. 5,59 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #202
    Paul Schouten
    Period: 1860 - 1922

    “Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 79 x 110 cm
    Estimate: € 350 / 550
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More