#209Paul Joostens“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 400 / 500 -
#543Ivoren concentrische ballen gedragen door een fijn gesculpteerde staander in de vorm van een landschap met personages op gedecoreerde sokkel met bloemen.
Boules concentriques en ivoire et suspensoir finement sculpté en forme de paysage et de personnages sur un socle décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#434Van Riet“Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 38 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#719“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
Une carpette de Perse en laine noué main, décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 185 x 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624Een gestileerd zittend luipaard van donkergepatineerd brons.
#275Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 11,53 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#851Een kleine ronde butler spiegel.
#807Een paar Nigeriaanse Ibetji beeldjes.
#818Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#379Roméo DumoulinPaar kleurenlitho’s. Gesigneerd binnen de plaat.
Paire de lithos en couleurs. Signées dans la planche.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 40 / 80