Other lots in this auction
-
#590AmalehEen groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
Un grand tapis de Perse Gabbeh.No longer availableDim. 290 x 249 cmEstimate: € 240 / 360 -
#900Een Friese staartklok in eikenhouten kast en met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschapsdecor. XIXe eeuw.
Une pendule à queue frisonne, dite Friese staartklok en chêne et cadran peint à la main de décor de paysage. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 120 / 180 -
#409‘De toverspiegel van M.C. Escher’ B. Ernst; Benedikt Tasschen Verlag Kôln; 1994.
Livre: ‘ De toverspiegel van M.C. Escher’ B. Ernst; Benedikt Tasschen Verlag Kôln; 1994.No longer availableEstimate: € 20 / 24 -
#885Een lot van drie verschillende stolpen, waarbij één met een Heilige Familie, Eén met St. Antonius en één met een jonge Christus.
Un lot de trois oeuvres sous cloche: la sainte Famille, St. Antoine et le jeune Christ.No longer availableDim. h: 23 - 52 cmEstimate: € 35 / 50 -
#325Een 18 karaats wit gouden ketting met briljanten en een druppelvormige hanger bezet met een fancy diamant van ± 0,65 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct, brillants et un pendentif serti d’un diamant fancy de ± 0,65 ct VVS1 et brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#741SwarovskiEen vogelbadje van geslepen kleurloos kristal, getooid met twee gesatineerde vogeltjes en met losse steentjes. In origineel etui.
Un petit bain d’oiseaux en cristal incolore taillé, décoration de deux oiseaux et des petites pierres. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#25Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en twee saffieren samen ± 0,20 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et de deux saphirs, ensemble ± 0,20 ct.No longer availableDim. 10,52 gEstimate: € 500 / 600 -
#766Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#786Een grote canapé van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un grand canapé en bois style Louis XVI.No longer availableDim. l: 187 cmEstimate: € 220 / 300 -
#412Een paar kandelaars van deels gesatineerd glas met de voet in de vorm van vier vogels.
Une paire de candélabres partiellement en verre satiné et les pieds en forme d’oiseaux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#51Een inktstelletje van marmer en zamak.
Un encrier en régule et marbre.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#811Een verzilverd metalen lampenvoet in empirestijl, versierd met leeuwenkoppen met ringen.
Un pied de lampe en métal argenté, style Empire.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 35 / 45



