Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

Un remontoir en or jaune 18 ct.
Dim. bruto: 16,45 g
SKU: 2901190095.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #590
    Amaleh

    Een groot Perzisch Gabbeh-tapijt.

    Un grand tapis de Perse Gabbeh.
    No longer available
    Dim. 290 x 249 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #900

    Een Friese staartklok in eikenhouten kast en met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschapsdecor. XIXe eeuw.

    Une pendule à queue frisonne, dite Friese staartklok en chêne et cadran peint à la main de décor de paysage. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #409

    ‘De toverspiegel van M.C. Escher’ B. Ernst; Benedikt Tasschen Verlag Kôln; 1994.

    Livre: ‘ De toverspiegel van M.C. Escher’ B. Ernst; Benedikt Tasschen Verlag Kôln; 1994.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 24
  • #885

    Een lot van drie verschillende stolpen, waarbij één met een Heilige Familie, Eén met St. Antonius en één met een jonge Christus.

    Un lot de trois oeuvres sous cloche: la sainte Famille, St. Antoine et le jeune Christ.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 52 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #325

    Een 18 karaats wit gouden ketting met briljanten en een druppelvormige hanger bezet met een fancy diamant van ± 0,65 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.

    Une chaîne en or blanc 18 ct, brillants et un pendentif serti d’un diamant fancy de ± 0,65 ct VVS1 et brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.
    No longer available
    Dim. 4,87 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #741
    Swarovski

    Een vogelbadje van geslepen kleurloos kristal, getooid met twee gesatineerde vogeltjes en met losse steentjes. In origineel etui.

    Un petit bain d’oiseaux en cristal incolore taillé, décoration de deux oiseaux et des petites pierres. Dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #25

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en twee saffieren samen ± 0,20 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et de deux saphirs, ensemble ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 10,52 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #766

    Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #786

    Een grote canapé van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Un grand canapé en bois style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. l: 187 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #412

    Een paar kandelaars van deels gesatineerd glas met de voet in de vorm van vier vogels.

    Une paire de candélabres partiellement en verre satiné et les pieds en forme d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #51

    Een inktstelletje van marmer en zamak.

    Un encrier en régule et marbre.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #811

    Een verzilverd metalen lampenvoet in empirestijl, versierd met leeuwenkoppen met ringen.

    Un pied de lampe en métal argenté, style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More