Other lots in this auction
-
#165
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale turkoois.
Bague en or jaune 18 K sertie d’une turquoise centrale.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 200 / 250 -
#166
Een blank eikenhouten kast met twee deuren en twee laden. Omstreeks 1900.
Armoire en chêne clair, ouvrant à deux portes et à deux tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. 220 x 144 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#524
Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#210
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 2,05 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,05 ct.No longer availableDim. 16,57 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#201Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Le Minérai”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le Minéral”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#303
Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#389
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Een XIXe en een XVIIIe eeuwse gravure.
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Deux gravures, du XIXème et du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 71 x 53 & 48 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#473
Een Afrikaanse wandelstok met getorste ivoren knop. Bevestigd met metalen spanklemmetje.
Canne Africaine à manche en ivoire torsadé.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186
Een grenen kast met twee deuren en twee laden. Met gebogen kap.
Armoire en chêne clair ouvrant à deux portes et à deux tiroirs. Dessus en chapeau gendarme. Vers 1900.No longer availableDim. 214 x 130 x 57 cmEstimate: € 20 / 30 -
#174Hendrik Willem Van VoordenPeriod: 1870 - 1946
“Visser in een Hollands rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Pêcher dans un paysage rupestre hollandais”. Huile sur toile. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 44 x 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#327
Een paar lampenvoeten van onyx en messing.
Paire de pieds de lampes en onyx et laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#602
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460