Other lots in this auction
-
#231Rik SauterPeriod: 1885 - 1952
Een bronzen herenbuste op houten sokkel. Gesigneerd en gedateerd 1919.
“Buste d’homme”. Bronze. Sur socle en bois. Signé et daté 1919.No longer availableDim. h: 44 + 11 cmEstimate: € 300/400 -
#151
Een portefeuille in beige vernis-leder. Met doosje. Datacode TH1022.
Portefeuille en cuir beige vernis. Avec boîte. Code TH1022.No longer availableDim. 10 x 11 cmEstimate: € 240/300 -
#370
Een paar oorbellen van 10 karaats wit en geel goud bezet met kleine diamantjes.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune sertie de petite diamant.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 100/150 -
#364
Een schetsboek (halve A4) met zo’n 24 erg goede pentekeningen en aquarellen van o.m. Antibes, St-Tropez, Ste-Maxime enz. Gedateerd 1894, niet gesigneerd. Evenals een schetsboek met potlood en houtskooltekeningen, sommige met aantekening “Très Content, Ch. Herreyns”(1787-1853), een mapje met schetsen o.m. door J. Maes en vier koperen etsplaten (drie religieuze en één met de Brabofontein).
Un album à croquis (demi A4) contenant 24 très bons dessins à l’encre et aquarelles e.a. d’Antibes, St-Tropez, Ste-Maxime etc. Datés 1894, sans signature. Ainsi qu’un album de croquis en crayon et fusain, certains souscrits “Très Content, Ch. Herreyns”(1787-1853),une farde aux dessins par J. Maes e.a. et quatre planches à eaux fortes en cuivre (trois religieuses et une avec la fontaine de Brabo).No longer availableEstimate: € 240/300 -
#547
Twee groepjes van gesculpteerd Japans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Deux groupes en ivoire sculpté. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18,5 & 19,5 cmEstimate: € 300/500 -
#38
Een lot van zes kunstboeken over Jakob Smits, Kurt Peiser en Van Der Loo.
Lot de six livres d’art traitant sur Jakob Smits, Kurt Peiser et Van Der Loo.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#477
Een terrine en een schaal van Chinees porselein met meerkleurig en verguld Cantondecor.
Terrine et plateau en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de Canton.No longer availableDim. Ø: 24 & 26 cmEstimate: € 40/50 -
#321
Een messingen telescoop op statief.
Télescope en laiton. Sur statif.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120/200 -
#713
Een bord van Chinees porselein met een blauw-wit decor in de geest van de Wanli.
Assiette en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc dans l’esprit des Wanli.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 90/110 -
#636
Een tweeledige eikenhouten breakfront buffet met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee paneeldeuren aan weerszijden van een gevitreerde deur en drie laden. Lodewijk XVI-stijl. In 1992 op bestelling gemaakt voor 760.040 BEF (op factuur).
Buffet breakfront à deux corps en chêne, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines et une porte vitrée et trois tiroirs. Style Louis XVI. Produit sur commande en 1992 pour 760.040 BEF (sur facture).No longer availableDim. 205 x 179 cmEstimate: € 200/300 -
#679
Een regulateur in houten kast. Met slinger en sleutel.
Régulateur en bois noirci. Avec balancier et clé.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 80/120 -
#60
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 K.No longer availableDim. 58,44 gEstimate: € 1800/2000