#592Een antiek ovaal metalen dienblad op vouwpoot.
#731J. Primavesi, WarminsterEen Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#870Een lot verzilverd metalen bestekken, bestaande uit twee sets van twaalf lepels en twaalf vorken (art nouveau), twaalf grote en twaalf kleine messen met hoornen handvatten, twaalf dessertvorkjes, een set van elf en een set van twaalf koffielepeltjes, een pollepel, twee taartscheppen en een suikertangetje.
Un lot de couverts en métal argenté, comprenant deux sets de douze cuillères et douze fourchettes Art Nouveau, douze grands et douze petits couteaux aux manches en corne, douze fourchettes à dessert, douze et onze cuillères à café, une louche, deux pelles à tarte et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#804H. Husquin“Noord-Afrikaans tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#620Een 18 karaats wit gouden ketting bezet met negen parels.
#467A. Mathieux“Balancerend naakt.” Gesculpteerd beeldje in lindenhout op sokkel. Stijl Art Deco.
#69Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters dorpszicht aan de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 255/350 buiten de plaat.
”Vue de village hivernal et la Lys”. Une lithographie d’après une oeuvre par Saverys.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#787Een paar lijsten versierd met wrattenzwijnivoor en ivoren sterren op bordeauxrood fluweel.
#160Een paar 18 karaats drie kleurige gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,87 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or de trois couleurs 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,87 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 800 / 900