Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (klein letsel aan wijzerplaat).
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (klein letsel aan wijzerplaat).
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (klein letsel aan wijzerplaat).
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (klein letsel aan wijzerplaat).

Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (klein letsel aan wijzerplaat).

Montre de gousset en or jaune 18 ct. Petit dégât au cadran.
Dim. 33,73 g
SKU: 1012190510.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #510
Estimate: € 120 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #683

    Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.

    Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #530

    Een 14 karaats geel gouden strikvormige broche bezet met amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Broche en forme de noeud en or jaune 14 ct sertie d’améthystes ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 10,44 g
    Estimate: € 180 / 240
  • #289
    Henri Geertsen

    “Ommegang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 17 op 250 exemplaren buiten de plaat.

    ”Habitude”. Une eau-forte. Signée et numérotée 17 sur 250 exemplaires, hors planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #631

    Een grote buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig perzikendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor de pêches polychrome sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 700 / 750
  • #141

    Een cassolette van albast en verguld brons, versierd met kariatiden en figuren van cloisonné. Zonder deksel.

    Une cassolette en albâtre et bronze doré, décoration de cariatides et figures en cloisonné. Couvercle manquant.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #759
    Francisco Diaz Diaz
    Period: 1918 - 1989

    “Koppel met lam” & “Dansers”. Drie werken, gouache op papier. Spaanse school. Allen gesigneerd.

    ”Couple et agneau” & “Danseurs”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole, toutes signées.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #585

    “Vrouw met harp”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.

    “Harpiste”. Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.
    No longer available
    Dim. 7,60 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden broche bezet met een centrale citrine van ± 5 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.

    Broche en or blanc 18 ct sertie d’une citrine centrale de ± 5 ct et de brillants ayant un poids total de ± 3,50 ct.
    No longer available
    Dim. 9,70 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #690

    Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.

    Une pièce en argent. 900 ‰ . 5 Francs français. Hercule 2ème République.
    No longer available
    Dim. 24,92 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #234
    Simonne Beardswood

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.

    ”Nature morte, fruits et fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘54.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #769

    Een rechthoekige Chinese salontafel van zwartgelakt hout met decor van pietra dura.

    Une table de salon rectangulaire en bois laqué noir, décor en pierre dure.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #38

    Paar oude doorlopers.

    Une paire de couloirs anciens.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More