Other lots in this auction
-
#488Val St. LambertEen reeks van twaalf kleurloos kristallen onderzetters met gesatineerde bloemendecors. Gemerkt.
Une série de douze sous-verres en cristal incolore, décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 50 / 60 -
#335Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#613Twee gesculpteerde Chinese beeldjes, waarbij eentje van ivoor en eentje van hertengewei. Het eerste beschadigd aan een handje. Beide gesigneerd.
Deux statues chinoises sculptées, dont une en ivoire et l’autre en bois de cerf. Ce premier avec un dégât à la main. Tout deux signées.No longer availableDim. h: 13 & 6,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#649Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#151Louis VuittonEen pochette model “Milla Trunk”. Limited edition.
Une pochette modèle “Milla Trunk”. Edition limitée.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#855Val St. LambertTwee geslepen kristallen asbakken, waarbij één met blauw en de ander met groen decor. We voegen er een kleurloze presse-papier naar aanleiding van 25 jaar Azem aan toe. Allen gemerkt.
Deux cendriers en cristal taillé, dont un au décor bleu, l’autre au décor vert. Nous ajoutons un presse-papier à l’occasion des 25 ans Azem. Marques.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct. et un saphir de ± 2 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#140Een 18 karaats wit gouden ketting met drie kleurige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec un pendentif en or de trois couleurs serti de brillants ayant un poids total de ± 0,64 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 700 / 800 -
#527Afrikaans houten beeld en een bronzen maskertje uit de Dogon - cultuur.
Une statue africaine en bois et un masque de la culture Dogon.No longer availableDim. 38 en 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#306Een Louis-Philippe commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden en een grijs marmeren blad.
Une commode Louis-Philippe en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs et une tablette en marbre gris.No longer availableDim. 83 x 106 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#693Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.
Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#529Een butlerspiegel met vergulde lust en gebombeerd glas.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 60 cmEstimate: € 90 / 110

