Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen CL.

Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen CL.

Une chevalière en or jaune 18 ct, initiales CL.
Dim. 12,05 g
SKU: 2105190050.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #50
Estimate: € 260 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #488
    Val St. Lambert

    Een reeks van twaalf kleurloos kristallen onderzetters met gesatineerde bloemendecors. Gemerkt.

    Une série de douze sous-verres en cristal incolore, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #335

    Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire.

    Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.
    No longer available
    Dim. 149 x 103 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #613

    Twee gesculpteerde Chinese beeldjes, waarbij eentje van ivoor en eentje van hertengewei. Het eerste beschadigd aan een handje. Beide gesigneerd.

    Deux statues chinoises sculptées, dont une en ivoire et l’autre en bois de cerf. Ce premier avec un dégât à la main. Tout deux signées.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #649

    Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.

    Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #151
    Louis Vuitton

    Een pochette model “Milla Trunk”. Limited edition.

    Une pochette modèle “Milla Trunk”. Edition limitée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #855
    Val St. Lambert

    Twee geslepen kristallen asbakken, waarbij één met blauw en de ander met groen decor. We voegen er een kleurloze presse-papier naar aanleiding van 25 jaar Azem aan toe. Allen gemerkt.

    Deux cendriers en cristal taillé, dont un au décor bleu, l’autre au décor vert. Nous ajoutons un presse-papier à l’occasion des 25 ans Azem. Marques.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct. et un saphir de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 6,64 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #140

    Een 18 karaats wit gouden ketting met drie kleurige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct.

    Une chaîne en or blanc 18 ct avec un pendentif en or de trois couleurs serti de brillants ayant un poids total de ± 0,64 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #527

    Afrikaans houten beeld en een bronzen maskertje uit de Dogon - cultuur.

    Une statue africaine en bois et un masque de la culture Dogon.
    No longer available
    Dim. 38 en 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #306

    Een Louis-Philippe commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden en een grijs marmeren blad.

    Une commode Louis-Philippe en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs et une tablette en marbre gris.
    No longer available
    Dim. 83 x 106 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #693

    Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.

    Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529

    Een butlerspiegel met vergulde lust en gebombeerd glas.

    Un miroir majordome.
    No longer available
    Dim. ø 60 cm
    Estimate: € 90 / 110
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More