#88
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
#190
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une coquille sertie d’une perle.No longer availableDim. 13,55 gEstimate: € 300/500 -
#56
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
#473
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
#644
Een klein barmeubeltje in de vorm van een bierton.
Un petit meuble de bar sous forme de fût.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 30/50 -
#661
Een grote waaier van ivoor met een handgeschilderd decor.
#773
Een verzilverd metalen kruisbeeld onder glazen stolp.
#727
Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
#146
Une commode courbée en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 200/240 -
#13Kosta-Boda
Een ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
#467
Een lot van 6 boeken met betrekking tot fotografie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.- Enz.
Un lot de six livres en relation avec la photographie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#675
Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.
Un bracelet esclave en argent. 925‰.No longer availableDim. 61 gEstimate: € 80/150