Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel ring bezet met een centrale roze kwarts en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.

Een 18 karaats geel ring bezet met een centrale roze kwarts en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.

Bague en or jaune 18 ct sertie de quartz rose et de brillants ayant un poids total de ± 0,48 ct.
Dim. 5,10 g
SKU: 1004180280.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #280
Estimate: € 700 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #713

    Een zittende Boeddha van monochroom porselein, gemonteerd als lamp.

    Bouddha assis en porcelaine polychrome monté en lampe.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #691

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #510
    Swarovski

    “Assepoester”. Een groep van deels gesatineerd kristal met los muiltje. De basis licht beschadigd. In originele doos.

    “Cendrillon”. Groupe en cristal partiellement satiné et avec soulier amovible. Base légèrement accidentée. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #112
    Jean Poulain

    “Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #347
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. We voegen er een ovale schaal aan toe. Alles gemerkt.

    Un service à thé et café en quatre pièces en métal argenté sur un plateau. Nous ajoutons un plat ovale. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #605

    Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).

    Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).
    No longer available
    Dim. H 210 x B 65 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #529

    Drie Japanse houtsneden: Kunihiro, “Kabuki-acteur” (vochtschade) en twee andere.

    Trois gravures sur bois japonais: Kunihiro, “Acteur de kabuki” (taches d’humidité) et deux autres.
    No longer available
    Dim. 29 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #95

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met cloisonné en met een textielarmband.

    Montre de dame en or jaune 18 ct ornée de fleurs cloisonnées, bracelet d’origine en textile fleuri.
    No longer available
    Dim. bruto: 11,42 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #186

    Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.

    Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #84
    Leon Riket
    Period: 1876 - 1938

    “Bloemenstilleven met rozen, klaprozen en andere”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    ”Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #385

    Een lot van zes glazen op voet van kleurloos kristal. Omstreeks 1900.

    Un lot de six verres en cristal incolore sur pied. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #314
    Floris Jespers

    “Zittende man”. Houtskooltekening. Achteraan gecertifieerd door Weduwe Gaston Burssens e.a.

    ”Homme assis”. Dessin au fusain. Certifié par la Veuve Gaston Burssens e.a. à l’arrière.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More