Other lots in this auction
-
#54Diamantairswerktuig van gietijzer en messing.
Un instrument de diamantaire en laiton et fonte.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#404“Kruisafname” & “Vrouw met Pegasus.” Houtskool en pastel op papier.
”La descente de Croix” & “Femme avec Pegase”. Fusain et pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#794Reproducties van Japanse houtsneden (15 x 19 cm): “The Wave” van Hokusai en een andere. En een Weense gravure met een ruiter (11,5 x 9,5 cm).
Deux reproductions de gravures japonaises (15 x 19 cm): “The Wave” van Hokusai et une autre. Ainsi qu’une gravure viennoise représentant un cavalier (11,5 x 9,5 cm).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#711Een XIXe eeuwse ceremoniesabel met messingen handgreep.
Sabre de cérémonie du XIXe siècle. Manche en laiton.No longer availableDim. L : 99 cmEstimate: € 180 / 200 -
#35412 boeken m.b.t. Scheepvaart en de Antwerpse haven: Pandora. “Stroomversnelling” (2002)(met hypsoskaart). “Antwerpse Havenpenningen” (2011). Antwerpen. L. Bonnet, De Bevaarbaarheid van de Schelde” (1958). Lannoo. Studiecomité, “De Zeemacht” (1992). Gustaaf Asaert e.a. “De Antwerpse Naties” (1993). Mercatorfonds. Albert D’Haenens, “De Hanze” (1984). En zes andere. Goede staat.
12 en relation avec la navigation maritime: Scheepvaart en de Antwerpse haven: Pandora. “Stroomversnelling” (2002)(avec carte hypsos). “Antwerpse Havenpenningen” (2011). Anvers. L. Bonnet, De Bevaarbaarheid van de Schelde” (1958). Lannoo. Studiecomité, “De Zeemacht” (1992). Gustaaf Asaert e.a. “De Antwerpse Naties” (1993). Mercatorfonds. Albert D’Haenens, “De Hanze” (1984). Et six autres. Bon état.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#397Val St. LambertEen vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 140 -
#463Een lot van 33, grotendeels Nederlandstalige boeken met betrekking tot kunst.
Un lot de 33 livres en Néerlandais, la plupart portent sur l’Art.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#530Swarovski“De Koedoe”. Een kristallen object uit de reeks “Inspiratie Afrika” naar ontwerp van Michael Stamey. Jaarlijks item 1994. In originele verpakking en met display.
“Le kudu”. Objets en cristal de la série “Inspiration Afrique”. d’après un modèle de Michael Stamey. Edition annuelle 1994. Dans la boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Een lot zilver, bestaande uit twee serveerbestekken, waarbij één met ivoor, drie servetringen, een avondtasje, een sigarettendoosje, een muntenhangertje, een luciferdoosje, twee pillendoosjes, een eierdopje met lepel in etui, vijf lepels, zes messen en een handvat van een parasol.
Un lot d’objets en argent, comprenant deux couverts à service dont un en ivoire, trois ronds de serviettes, une pochette de soirée, deux boites à pilules, une boîte d'allumettes, un porte cigarettes, un coquetier et une cuillère dans un étui, cinq cuillères, six couteaux, et une poignée de parasol.No longer availableDim. 1430 gram brutoEstimate: € 280 / 340 -
#286Een eikenhouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee laden onder het klapblad en een lade en doucine. Binnenin een grote lade bovenaan en onderaan vijf kleine schuifjes.
Un secrétaire en chêne, style Louis Philippe, deux tiroirs sous la tablette, un tiroir et une doucine. A l'intérieur se trouvent un grand tiroir au dessus et cinq petits tiroirs en dessous.No longer availableDim. 153 x 103 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#635SwarovskiEen lot van vier verschillende hondjes van geslepen kleurloos kristal.
Lot de quatre chiens en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 3 - 6 cmEstimate: € 70 / 100 -
#262Frans Brouwers“De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauraties.
”La lecture”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableDim. 61 x 75 cmEstimate: € 200 / 240

