Other lots in this auction
-
#729Een ovale spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XV-stijl.
Miroir ovale à cadre en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 72 x 88 cmEstimate: € 60 / 100 -
#823Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#73Een rijkelijk versierde coupe en een schelpvormig wandschaaltje van meerkleurig aardewerk van Rouen. We voegen er een majolica bord van Talavera aan toe.
Une coupe richement décorée et une coupelles en forme de coquillage en faïence de Rouen. Nous ajoutons une assiette majolique de Talavera.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#748Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. XIXe eeuw.
Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#745Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#15Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en drie smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (letsel aan één smaragd).
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et de trois émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct (dégât à l’une des émeraudes).No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 200 / 300 -
#414Een lot van vier moderne werken, waarbij twee lithografieën, gesigneerd ‘Verhaeghe’, genummerd op 35 exemplaren en gedateerd ‘72.
Un lot de quatre oeuvres modernes, dont deux lithographies signées ‘Verhaeghe’, numérotées sur 35 exemplaires et datées ‘72.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#797Lot Chinees porselein: een blauw wit bord, een confiturier naar famille verte voorbeeld, twee schoteltjes met personages en een diepe kom met blauw en wit decor. Alle onderaan gemerkt.
Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette bleue et blanche, un confiturieer de style famille rose, deux plats décorés de personnages et un bol à décor bleu et blanc. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#108“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#714Salvador Dali“Symbolische voorstelling”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 80/145 buiten de plaat.
“Représentation symbolique”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 80/145 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 32 cmEstimate: € 200 / 220 -
#129Belgische School“Watermolen”. Olieverf op doek. Einde XIXde eeuw.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 37 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#216Een boekenkast van gefineerd hout met twee paneeldeuren naast twee deuren met rasterwerk. Het geheel versierd met ingelegde motieven en met verguld bronsbeslag in Lodewijk XV-stijl. Begin XXe eeuw.
Une garde-robe en bois de placage avec deux portes à panneaux à côté de deux portes avec treillis, style Baroque. Montures en bronze, et l’ensemble décorée de motifs incrustés en dorure. Début XXième siècle.No longer availableDim. 180 x 222 x 58 cmEstimate: € 200 / 300

