Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel ring bezet met een centrale roze kwarts en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.

Een 18 karaats geel ring bezet met een centrale roze kwarts en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.

Bague en or jaune 18 ct sertie de quartz rose et de brillants ayant un poids total de ± 0,48 ct.
Dim. 5,10 g
SKU: 1004180280.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #280
Estimate: € 700 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #284

    “La Distribution des Aumônes” Litho door Lafoose naar Jacquand. Parijs, XIXde eeuw.

    ”La Distribution des Aumônes”. Une lithographie par Lafoose d’après Jacquand. Paris, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 44 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #775

    Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.

    Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 110 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #634

    “Binnenschepen op een kanaal”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wolter.

    “Péniches sur le canal”. Huile sur panneau. Porte une signature: Wolter.
    No longer available
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #266

    Een groot bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, met vijf laden en versierd met bronsbeslag. XIXde eeuw.

    Grand bureau en bois de placage de style Louis XV à cinq tiroirs et orné de bronzes dorés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 102 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #704

    “La proue Daniel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.

    “La proue Daniel”. Dessin au crayons sur papier. Signé et daté 1991.
    No longer available
    Dim. 22 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #648

    Een Afrikaans schild van gesculpteerd hout.

    Bouclier africain en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #418

    Een werktafeltje op hoge voet met een spiegel onder het klapblad en een lade onderaan. Het blad versierd met parquetterie.

    Une table de toilette sur pied haut et avec un miroir sous la tablette rabattable, tiroir en dessous. La tablette est décorée de marqueterie.
    No longer available
    Dim. 85 x 64 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #790

    Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.

    Une console murale à deux portes et deux tiroirs, art déco.
    No longer available
    Dim. 85 x 92 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #243

    Een paar Vieux Paris siervazen van deels verguld porselein met handgeschilderde decors van personages. XIXe eeuw.

    Deux vases vieux Paris en partie en porcelaine dorée et décors de personnages peints à la main. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #607

    Belgische postzegels in zes verschillende albums. 1. 1849-1964. Goed gevuld met veel speciale vellen en o.m. een postfrisse Orval 1933, een Gehelmde Albert I van 2 frank enz. enz. 2. 1965-1991, postfris. 3. Congo Vrijstraat, Belgisch Congo, Bezet Duits Oost-Afrika, Ruanda-Urundi. 4. Taks, Expres, Spoorwegen, Telegrafie. 5. Recente zegels en vellen. 6. Vellen en reeksen w.o. Belgica 1972, Themabelga 1975, Luchtpost e.a.

    Timbres postes belges dans six albums. 1. 1849-1964. Bien remplis avec beaucoup de feuilles spéciales et e.a. Orval 1933 non oblitéré, un Albert I casqué de 2 F. etc. etc. 2. 1965-1991, non oblitérés. 3. Congo Etat Indépendant, Congo Belge, Afrique Orientales Allemande Occupée, Ruanda-Urundi. 4. Taxes, Express, Chemin de Fer, Télégraphie. 5. Timbres et feuilles récents. 6. Feuilles et séries dont Belgica 1972, Themabelga 1975, Poste aérienne e.a.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #27

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een parfumverstuiver, een bonbonnière en een karafje.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant un vaporisateur à parfum, une bonbonnière et un carafon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #355
    Val St. Lambert

    Een reeks van vier glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje op onderbordje in dezelfde stijl aan toe.

    Une série de quatre verres sur pied en cristal taillé en couleurs différentes. Nous ajoutons un petit bol et soucoupe dans le même esprit.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More