#469“Allegorisch werk”. Olieverf op doek. Herdoekt, kleine schade.
”Oeuvre allégorique”. Huile sur toile. Retoillée, quelques petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#724Léon Spilliaert“Vlaams landschap”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 44/60.
“Paysage flamand”. Litho. Signée et numérotée 44/60 hors planche.No longer availableDim. 23,5 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#734Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.
#692J. Roels“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#708Een vaas van cloisonné brons. Chinees werk. Lichte deuk aan de basis.
#613Een grote antieke aardewerken mengvat. Zuid Europa.
#235Een serie van zes Engelse stoelen van mahoniehout, versierd met inlegwerk.
#686Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#156Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.