#296Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.
Petit bureau mural anglais à deux tiroirs et sur pieds fuselés. L'ensemble décoré de traits marquetés et le dessus est verni. Quelques usures du placage ici et là.No longer availableDim. 78 x 106 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#534Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
#1Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.
#553Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein.
#543Een Imari schotel met gelobde rand in messingen montuur.
#591Een lampenvoet van Canton porselein met vergulde draken op de hals en figuren en vogels op de buik. Op vast gemaakte houten sokkel. Kleine scheur op de buik.
Pied de lampe en porcelaine de Canton avec dragons dorés sur le col et personnages et oiseaux sur la panse. Sur un socle fixe en bois. Petit dégât sur la panse.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#362“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#294Twee modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
#459Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Trois figurines en porcelaine de la marque Goebel. 'Hitchhiker, Skier Winter Pleasure et Guitar Player Girl. Datées 1971.'No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 130