#179
Een trumeau in verguld houten lijst in Louis-Philippestijl.
#518
Een paar dekselpotten van chinees porselein.
#345
Een paar gefineerde nachtkastjes met bronzen plaquettes.
Paire de tables de chevet en placage avec plaques en bronze.No longer availableDim. 69 x 40 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#531
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de végétaux et meubles dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220/240 -
#644
“Map of the battle of Gettysburg. Een ingekaderde kaart.
#559
Drie Japanse bronzen beeldjes.
#623
Une coupe design en cristal incolore et mauve. Très petit éclat à la base.No longer availableDim. l: 64 cmEstimate: € 40/50 -
#672Royal Doulton & Co.
“A stitch in time”. Een porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
#383
“Zittende vrouw”. Beeldje.
“Femme assise”. Figurine.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 35/45 -
#541
“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
#17
Metalen Venusbeeldje (diverse letsels en manco’s).
#60
Een 18 K geelgouden armband met staafjes.
Un bracelet aux barrettes en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 230/280