#335Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.
#413Een set van 2 decoratieve schaalmodellen van nucleaire toestellen, een plexiglazen object met opschrift Framatome en een houten object met een plaatje waarop vermeld ACEC Charleroi.
A set of 2 decorative scale models of nuclear devices, one plexiglass object with the inscription Framatome and one wooden object with a plaque stating ACEC Charleroi.No longer availableDim. 11 x 26 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#154Franz De VadderPeriod: 1862-1936“Heidelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd “1901”.
"Heath landscape". A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom "1901".No longer availableDim. 53 x 73cmEstimate: € 300 / 500 -
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#491Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
#296Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.
A set of 6 Louis XVI style chairs. Ecru patina with green velvet seat and cane back.No longer availableDim. 92 x 48 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.
#317Een boek met modeprenten uit het begin van de vorige eeuw achteraan gemerkt ‘Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin’ met op de cover ‘Printemps 1914-...’.
A book with fashion prints from the early 20th century, marked 'Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin' on the back, and 'Printemps 1914-...' on the cover.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#400Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#697Een dubbelzijdige speculaasvorm met met dieren en andere kant met muzikant, visser, en twee jagers.
A double-sided gingerbread shape with animals and the other side with a musician, fisherman, and two hunters.No longer availableDim. 50 x 11 cmEstimate: € 40 / 60