#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#164‘Hoevezicht’, olieverf op paneel in vergulde kader, toegeschreven aan Louis Pulinckx.
#558Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.
A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.No longer availableDim. 43 x Ø25cmEstimate: € 125 / 175 -
#302Jacob Smits“Boerentafereel”. Een ets op papier. Genummerd 53/60, met museumstempel.
#607Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
#698Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
#631Een lot van 6 biscuit wijwatervaten met verschillende uitwerkingen. Meeste gemerkt en genummerd achteraan.
#671HamadanEen Oosterse handgeknoopte loper van wol.
#668PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
A red green and black vase. 1960s/70s.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 40