#339‘Dorpszicht met figuren’, olieverf op doek, draagt een handtekening.
"Village View with Figures," oil on canvas, bears a signature.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#400Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#541Een brons gesculpteerd beeld van Bodhisattva Indra in rusthouding. Vermoedelijk 19e eeuws.
#262Albert Claeys“Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd
#384Willem Vermandere“Les orchidées sauvages”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 14/30.
"Wild Orchids". An etching on paper. Signed and numbered 14/30 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 38 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#22“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.
#613Een lot van 3 messing processielampen, waarvan 2 met houten voet.
#362“Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.
#569Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.