#477Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#333Val Saint LambertEen lot van 4 Val Saint Lambert items bestaande uit een paar kleurloze asbakken en twee vazen.
A lot of 4 Val Saint Lambert items consisting of a pair of clear ashtrays and two vases.No longer availableDim. 20cmEstimate: € 75 / 125 -
#111ChristofleBestek van verzilverd metaal.
Silver-plated metal cutlery.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#481Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#51Wilhelmus Nakatenus“Hemels Palm-Hof met de groote Getyden beplant Godtvruchtige Oefeningen...”. Ed. Weduwe van Hieronymus Verdussen, Antwerpen. Ex Libris van Joanna Catharina Coppens (°Ophem 19/1/1764). Met enkele bidprentjes (1804, 1841). Mooi gebonden in rood leder met sloten. Evenals Pierre Corneille, “Limitation de Jesus Christ”. Ed. Foppens, Brussel 1723. Bruin lederen band.
"Heavenly Palm Court planted with the great Tides Pious Exercises..." Ed. Widow of Hieronymus Verdussen, Antwerp. Ex Libris of Joanna Catharina Coppens (born Ophem 19/1/1764). With a few prayer cards (1804, 1841). Beautifully bound in red leather with clasps. Also, Pierre Corneille, "Limitation de Jesus Christ". Ed. Foppens, Brussels 1723. Brown leather cover.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#181Een koperen vergulde Franse Louis XV-stijl cartel wandklok met opschrift op de wijzerplaat ‘Henry Lepaute Paris’. Frankrijk, XIXde eeuw.
A gilt copper French Louis XV-style cartel wall clock with the inscription on the dial 'Henry Lepaute Paris'. France, 19th century.No longer availableDim. 85 x 40 x 15 cmEstimate: € 400 / 600 -
#695Yastik e.a.Een lot vn vier kleine Oosterse handgeknoopte karpetjes van wol.
#588“Pepsi-Cola”. Een telefoon met reclame.
"Pepsi-Cola". A telephone with advertising.No longer availableDim. 37 x 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#616Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
A light oak chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 75 x 109 x 48cmEstimate: € 60 / 80