Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.
Sandoz

Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.

An 18 carat yellow gold ladies watch with an 18 carat yellow gold wristband.
Dim. 18 g
SKU: 1804230090.
Categories: Goud, Uurwerk.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #90
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #100

    Een 22 karaats geelgouden muntstuk. “Victoria Dei Gratia 1870”.

    A 22 karat yellow gold coin. “Victoria Dei Gratia 1870”.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 350 / 500

Other lots in this auction

  • #432

    Een lot van 2 mappen met reeks litho’s m.b.t. De Koninklijke Wase Kunstkring, illustratieve werken Luc Schuiten.

    A lot of 2 folders with a series of lithographs related to De Koninklijke Wase Kunstkring, illustrative works by Luc Schuiten.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #650

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 6.97 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #124
    Jan Bollaert
    Period: 1958

    “Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.

    "Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #565

    Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk

    Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #353
    Noritake

    Een rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.

    A smoker's set of Japanese porcelain with a gilded decor in a blue background with flowers. 5 pieces.
    No longer available
    Dim. H: 6-7 cm Ø: 8 cm Bord: 14x28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #671

    Een messingen kerklezenaar in gotische stijl, bekleed met bordeauxrood fluweel. Einde XIXde eeuw.

    A brass church lectern in Gothic style, lined with burgundy velvet. End of XIXth century.
    No longer available
    Dim. 41 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #19
    Urbain Gerlo

    “Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Beguinage.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #666

    Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.

    A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.
    No longer available
    Dim. 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #403

    Een Chinees porseleinen vaas met famille rose decor.

    A Chinese porcelain vase with famille rose decor.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #522

    Een butler spiegel in verguld, houten kader.

    A butler mirror in a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø 62 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #679

    Een wandklok van messing met grote slinger en ronde wijzerplaat. Met gewichten.

    A brass wall clock with large pendulum and round dial. With weights.
    No longer available
    Dim. H: 130 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #433

    Een overgedecoreerd Chinees porseleinen bord met bloemendecor en vergulde accenten. Oude restauratie aan de rand. 18de eeuws.

    An over-decorated Chinese porcelain plate with floral design and gilt accents. Old restoration on the edge. 18th century.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More