#732Een religieus haakwerk in vergulde kader en dit alles in een vitrinekastje.
A religious needlework in a gilded frame, all displayed in a display case.No longer availableDim. 58 x 51 x 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#44Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
#522Frank Sandford‘Naakt met sjaal’, olie op doek, getekend Frank L. Sandford. Mist enkele verfschilfers.
#399Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.
#778Een lot van 3 Afrikaanse houten maskers waarvan 1 met baard.
#537“Toba on his mule”. Een brons gepatineerd beeld van een Aziatische ruiter op ezel, met perkament in hand.
"Toba on his mule". A bronze patinated sculpture depicting an Asian rider on a mule, holding a scroll in his hand.No longer availableDim. 45 x 45cmEstimate: € 250 / 350 -
#420Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 250 / 300 -
#331Een 8-hoekige Art Deco plafondlamp uit koper en glas.
An octagonal Art Deco ceiling lamp made of copper and glass.No longer availableDim. 50 x 50cmEstimate: € 35 / 45 -
#269Leon Frechkopf"Ronda, Andaluzië", Aquarel op papier, gedateerd 1957.
"Ronda, Andalusia", Watercolor on paper, dated 1957.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 150 / 200 -
#272Mathis Jean-Jacques"Avant-L'orage", olieverf op doek, gesigneerd. gedateerd 1933.
"Avant-L'orage" (Before the storm), oil paint on canvas, signed, dated 1933.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 150 / 200