Other lots in this auction
-
#533Een lot van drie verschillende vazen van Cantonporselein. Twee vazen gemerkt onderaan.
Lot de trois vases différents en porcelaine de Canton. Deux avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 & 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#815Een paar lampenvoeten van onyx en messing.
Paire de pieds de lampes en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#571Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Tête dans le goût de Picasso en verre de Murano.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 250 -
#469P. van der Heijden“Hommage à Tomado”. Gemengde techniek achter glas (gebarsten). Gesigneerd en gedateerd 1988. Tilburgse kunststichting.
“Hommage à Tomado”. Technique mixte sous verre (cassé). Signé et daté 1988. Ed. Tilburgse Kunststichting.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#39Marcel KenesPeriod: 1898 - 1960“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188Comblain, Liège/Een Belgisch kort enkelschotsgeweer model 1871. Kaliber 11mm.
Fusil court à une balle, modèle belge 1871. Cal. 11 mmNo longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 240 / 360 -
#511Een vaas van Muranoglas met een meerkleurig vlakkendecor.
Vase en verre de Murano à décor multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#671Linhof Synchro-Compur TechnikaProfessionele vlakfilmcamera met toebehoren in bijpassende koffer en met statief.
Caméra technique professionnelle avec accessoires dans un coffre d’origine et avec statif.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#249“Herderskoppel”. Een XVIIIe eeuws tapisserie.
Couple de bergers. Tapisserie du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#37Een gevarieerd lot grafisch werk. O.m. gravures (Ausloos e.a.), een map met repro’s van oude Opelreclames, Het Oude Antwerpen (Stadsbestuur 1923), een herdruk van enkele platen van Plantijn. Fernand Auwera. “De Gnokkel”, met illustraties van diverse kunstenaars. Rudy Witse. “Afscheid”, een bundel. Eddy Ausloos. “De derde tafel of het elfde gebod”, bundel met illustratie. Emile Renders. “Jean Van Eyck et le Polyptyque, deux problèmes résolus”. Ed. Librairie Générale, Bruxelles 1950, genummerd 826(..)
Lot d’estampes varié dont gravures (par Ausloos e.a.), une farde aux reproductions d’anciennes publicités Opel, “la Vielle Anvers” (Ed. Ville 1923), quelques rééditions de planches de Plantin. “De Gnokkel” par Fernand Auwera illustré par différents artistes. “Afscheid” par Rudy Witse etc. etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#238Een paar cassolettes van meerkleurig marmer met verguld bronzen monturen in de vorm van bloemenguirlandes.
Paire de cassolettes en marbre polychrome aux montures en bronze doré formant des guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#602Een officierstschako van de Belgische genie, omstreeks 1870.
Shako d’officier de la génie belge vers 1870.No longer availableEstimate: € 250 / 350

