#288Bandai, JapanJaguar XK-E oftewel het befaamde E-Type, op batterijen, uit ca 1960 van het merk Bandai, made in Japan.
Jaguar XK-E, also known as the famous E-Type, battery operated from circa 1960 by the brand Bandai, made in Japan.No longer availableDim. l 26.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#380Een 18 kt geelgouden dasspeld bezet met een toermalijn.
An 18 kt yellow gold tie pin set with a tourmaline.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 250 / 300 -
#677Een marmeren inktstel met 2 verzilverd, gesculpteerde potjes, schaaltje en vloeiblok.
A marble inkwell set with 2 silver-plated sculpted pots, tray, and blotter.No longer availableDim. 11 x 25 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#190Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met princess-cut diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,68 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with princess-cut diamonds with a total weight of approximately 3.68 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 2900 / 3000 -
#91Een vintage design Venetiaans glazen tafellamp met drakenfiguur.
A vintage design Venetian glass table lamp with a dragon figure.No longer availableDim. 73,5cmEstimate: € 120 / 180 -
#97Antoine L. Barye“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Hunting dog." Bronze figurine on marble base. Signed.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#505Paulo Mendes da Rocha Objekto“Paulistano”. Een paar Mid-Century design armstoelen met gepatineerd Macassar gekleurd leder en eendelig stalen frame. Ontwerp door Paulo Mendes da Rocha voor Objekto, 1957.
"Paulistano". A pair of Mid-Century design armchairs with patinated Macassar colored leather and single-piece steel frame. Designed by Paulo Mendes da Rocha for Objekto, 1957.No longer availableDim. 82 x 73 x 70 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#667Een lot van drie kepies van de spoorwegen, met badges/opschriften RFT, RG en JZ (Joegoslavië).
A lot of three railway caps, with badges/inscriptions RFT, RG, and JZ (Yugoslavia).No longer availableDim. H: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#387Een muizenpot in hout, Senegal, West Afrika.
#285Albert PoelsPeriod: 1903-1984Een beeld in gips, Onze Lieve Vrouw met kind, getekend Poels.
#9Een schouwpendule in albast en koper met twee bijbehorende kandelaars.
#25Een verguld houten wandconsole met ornamenten gesculpteerd en 2 plateaus.
A gilded wooden wall bracket with sculpted ornaments and 2 shelves.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 60 / 80