#384R. Degand
#330
Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#17
Een kogel, gemerkt september 1918, onschadelijk gemaakt.
#329
Een zicht op een brug in Frankrijk of Italie, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd buiten de tekening en gedateerd 1858.
#454З.Х.
"Composition". Oil on canvas. Monogrammed and dated ‘84.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 100/150 -
#608Albert Oger
Een notenhout gesculpteerde barometer, gemerkt “Albert Oger”.
#328Val Saint Lambert
Een lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal, beide gemerkt Val Saint Lambert, het fluitvaasje heeft nog de originele verpakking.
#58
Een aardewerken cassolette met los deksel, decor in imitatie brons en marmer. XIXde eeuw.
#395
Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.
A pair of polychrome painted wooden columns in Egyptian style.No longer availableDim. H. 200 cmEstimate: € 200/300 -
#547
Een bronzen beeld van een panter.
#535
#645
Een rond massief eiken houtgesculpteerd tafeltje op klauwenpoten.
A round solid oak wood carved table on claw feet.No longer availableDim. h 65 x Ø 69 cmEstimate: € 60/80