Similar lots by type
-
#515Een 18 karaats wit en geelgouden ring.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 200 / 250 -
#545Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 480 / 550 -
#440Een 18 karaats geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 280 / 350 -
#455Een 24 karaats geelgouden ring bezet met een jade langwerpige steen.
Une bague en or jaune 24 carats sertie d'une pierre allongée en jade.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 600 / 700 -
#475“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#480Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger in de vorm van een driehoek bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct en forme de triangle serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,08 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 350 / 400 -
#465Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#340Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een grote rookkwarts van +- 15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un gros quartz fumé de +- 15 ct.No longer availableDim. 9,80 gEstimate: € 850 / 950 -
#450Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met een camee. Lengte ketting: 30 cm.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti d'un camée. Longueur de la chaîne : 30 cm.No longer availableDim. 14,35 gEstimate: € 450 / 500 -
#390Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 750 / 850 -
#110Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,74 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#490Een 18 karaats witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een robijn van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,15 ct et d'un rubis de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 400 / 500 -
#245Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,57 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 800 / 900 -
#485Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,28 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 400 / 450 -
#685Tori BurchEen kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.
Un sac à main en cuir coloré avec fermeture éclair et porte-clés.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 50 / 100 -
#495Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 420 / 480 -
#280Prada MilanoEen zwart saffiano lederen kaart en documenthouder. In originele doos en met certificaat.
Porte-cartes et porte-documents en cuir saffiano noir. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#555Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 700 / 800 -
#445Een 14 karaats geelgouden ring bezet met topaas en twee rode cabochons.
Une bague en or jaune 14 carats sertie d'une topaze et de deux cabochons rouges.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 180 / 250 -
#505Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,82 ct.No longer availableDim. 5,26 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#360Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant markies van +- 0,50 ct. en diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central marquis de +- 0,50 ct et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 800 / 900 -
#590Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,33 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,33 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 400 / 450 -
#575Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 650 / 700 -
#565Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 500 / 550
Other lots in this auction
-
#534Een beeld van polyester, met voorstelling van Graaf Dracula.
Une statue en polyester, représentant le comte Dracula.No longer availableDim. H. 185 cmEstimate: € 200 / 300 -
#386Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.
Un socle en bois dur chinois avec dessus en marbre.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#562Een paar ingelijste tangka’s met talrijke weergaven van de Boeddha in goudverf. Nepalees werk.
Une paire de tangkas encadrées avec de nombreuses représentations du Bouddha en peinture dorée. Travail népalais.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#609Willy VandersteenEen lot van vier Franstalige albums. in de rode reeks van ‘Bob & Bobette’: L’Aigrefin d’arcier, Le Teuf-Teuf Club, La Trompette Magique en ook ‘Les Frasques de M. Guignon.
Un lot de quatre albums en français. dans la série rouge de 'Bob & Bobette' : L'Aigrefin d'arcier, Le Teuf-Teuf Club, La Trompette Magique ou encore 'Les Frasques de M. Guignon.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#87WedgwoodEen lot biscuit, bestaande uit drie vaasjes, een theepotje en een dekselpotje, versierd met witte decors op blauwe fond. Gemerkt.
Lot de biscuit, composé de trois vases, d'une théière et d'un pot à couvercle, à décors blancs sur fond bleu. Marqués.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#350Lot zilver waaronder een ring bezet met markasiet een schakelketting en twee schakelarmbanden en munten.
Lot d'argenterie, comprenant une bague sertie de marcassite, une chaîne à maillons et deux bracelets à maillons et pièces de monnaie.No longer availableDim. 250 gEstimate: € 150 / 200 -
#556Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.
Etagere en bois de placage avec montures en bronze de style Louis XV. Deux tablettes, celle du haut avec une petite galerie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 300 / 340 -
#222A. Matthyssens“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12Een ingekleurde ets van Mechelen.
Une gravure en couleur de Malines.No longer availableDim. 15 x 65 cmEstimate: € 20 / 40 -
#600Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.
Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#603Lot bestaande uit 2 Japanse beeldjes, afgebeeld mythische figuren.
Lot composé de 2 figurines japonaises, représentant des personnages mythiques.No longer availableDim. h31cm x 23cmEstimate: € 45 / 55 -
#663Achthoekige houten theedoos, 3 partities.
Boîte à thé octogonale en bois, 3 cloisons.No longer availableDim. h12cm x b18,5cmEstimate: € 80 / 100

