#610
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
#555
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
#118A Moreau
Een gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
#509Gerard Portielje
Een lot van 2 tekeningen op papier, gesigneerd.
#661
Thais polychroom houtsnijwerk.
Thai polychrome wood carving.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80/100 -
#180
Een 14 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
A 14 carat white gold necklace set with diamonds and baguettes with a combined weight of +- 3 ct.No longer availableDim. 14,32 gEstimate: € 1500/1600 -
#464Enrico TodaroPeriod: °1912
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 150/200 -
#52
“Somebody’s sweetheart”. Een litho op papier, afgebeeld Eda Soest Doench.
"Somebody's sweetheart". A lithograph on paper, depicted Eda Soest Doench.No longer availableDim. 40x 29 cmEstimate: € 80/150 -
#656
#188
#412Rémy De Pillecijn
“De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.
#138Delvaux
Een Delvaux handtas in donkerbruin leder, model “Mousson”.
A Delvaux handbag in dark brown leather, model “Mousson”.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 425/450