Other lots in this auction
-
#683Val Saint-Lambert
Een drageoir van geslepen en deels groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.
A drageoir of cut and partly green colored crystal. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50/60 -
#493
Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 80/120 -
#640
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 12 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 12 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 1300/1400 -
#348
Een antieke Régence armstoel met gesculpteerde rug en met zitting bekleed met naaldwerk.
Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 80/120 -
#651Nell
Een koro van veelkleurig aardewerk met decor van personages en met een draak als dekselknop. Satsuma, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
A multicolored earthenware koro decorated with characters and with a dragon as a lid knob. Satsuma, around 1900. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 50/70 -
#600
Een 18 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
An 18 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and rubies with a combined weight of +- 4 ct.No longer availableDim. 9,80 gEstimate: € 750/850 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
Een paar hoevezichtjes. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A pair of farm views. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 31 x 33 cm x 2Estimate: € 100/150 -
#203
Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.
A bronze sculpture of a creeping panther on a pedestal.No longer availableDim. 30 x 15 cmEstimate: € 200/250 -
#309Murano
Een lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.
A lot of three clowns with various colors in the mass.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 100/120 -
#388
Een cloisonné tafelklokje met damesportret aan de zijkant. ‘Made in the People’s Republic of China.’ In originele etui.
A cloisonné table clock with a lady's portrait on the side. "Made in the People's Republic of China." In original case.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100/120 -
#150
Een 14 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
14 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and sapphires with a combined weight of +- 3 ct.No longer availableDim. 12,43 gEstimate: € 700/800 -
#91
“Kastanjeraper”. Een brons gesculpteerd beeldje op houten voet, onderaan gesigneerd “Rancoulet”.
“Chestnut raper”. A bronze sculpted figurine on a wooden base, signed "Rancoulet" at the bottom.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 100/150