Similar lots by type
-
#685Tori BurchEen kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.
Un sac à main en cuir coloré avec fermeture éclair et porte-clés.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 50 / 100 -
#110Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,74 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#455Een 24 karaats geelgouden ring bezet met een jade langwerpige steen.
Une bague en or jaune 24 carats sertie d'une pierre allongée en jade.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 600 / 700 -
#450Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met een camee. Lengte ketting: 30 cm.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti d'un camée. Longueur de la chaîne : 30 cm.No longer availableDim. 14,35 gEstimate: € 450 / 500 -
#555Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 700 / 800 -
#565Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 500 / 550 -
#290Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een fantasiesteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre fantaisie.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 150 / 200 -
#445Een 14 karaats geelgouden ring bezet met topaas en twee rode cabochons.
Une bague en or jaune 14 carats sertie d'une topaze et de deux cabochons rouges.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 180 / 250 -
#545Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 480 / 550 -
#280Prada MilanoEen zwart saffiano lederen kaart en documenthouder. In originele doos en met certificaat.
Porte-cartes et porte-documents en cuir saffiano noir. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#515Een 18 karaats wit en geelgouden ring.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 200 / 250 -
#575Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 650 / 700 -
#485Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,28 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 400 / 450 -
#245Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,57 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 800 / 900 -
#360Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant markies van +- 0,50 ct. en diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central marquis de +- 0,50 ct et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 800 / 900 -
#440Een 18 karaats geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 280 / 350 -
#590Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,33 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,33 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 400 / 450 -
#495Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 420 / 480 -
#475“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#490Een 18 karaats witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een robijn van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,15 ct et d'un rubis de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 400 / 500 -
#505Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,82 ct.No longer availableDim. 5,26 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#465Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#480Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger in de vorm van een driehoek bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct en forme de triangle serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,08 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 350 / 400 -
#390Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 750 / 850
Other lots in this auction
-
#675Bauscher WeidenKoffiestel van metaal en aardewerk, koffiekan h25cm, melkkan licht herstelschade tuit h10cm, suikerpot h10cm, gemarkeerd onderaan.
Service à café en métal et faïence, cafetière h25cm, pot à lait légèrement réparé au bec verseur h10cm, sucrier h10cm, marqué en bas.No longer availableDim. H: 10-26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#699Een geaccoleerde mahoniehouten wandconsole met marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Une console murale en acajou de forme accolade avec dessus en marbre. Tablette restaurée.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#383Een lot van zeven paar zgn. ‘gezondheidsballen’ van cloisonné op messing. In doosjes.
Lot de sept paires de boules dites "de santé" en cloisonné sur laiton. Dans des boîtes.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#521Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 500 / 800 -
#557BochEen balustervaas van veelkleurig porselein met een decor geïnspireerd op Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine multicolore au décor inspiré de la faïence de Delft. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 53,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#498Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 200 / 300 -
#366Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#16Een bijzetmeubel in notenhout met opzet en lade aan de rechterkant.
Un meuble d’appoint en noyer avec étagère et un tiroir à droite.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#343Een lot van acht speelgoedautootjes uit blik en tin. We voegen er één Majorette wagen aan toe.
Un lot de huit petites voitures en tôle et en étain. Nous ajoutons une voiture Majorette.No longer availableDim. L: 7.5-10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#634Daum, NancyDesigncoupe van kleurloos kristal, onderaan gemerkt.
Coupe design en cristal incolore, marquée en bas.No longer availableDim. h21cm x h36cmEstimate: € 40 / 50 -
#681Een houten voetstoofje met metalen handvat.
Un chauffe-pieds en bois avec une poignée en métal.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#231Meesterstuk, half rond, miniatuur zuilenkamer met trappenhal, gemarkeerd AM met zeemeerminlogo.
Chef-d'œuvre, hall d'escalier miniature semi-circulaire à colonnades, marqué AM avec logo à la sirène.No longer availableDim. h41cm x 46cmEstimate: € 250 / 275

