#526Een houten commode met 3-laden en wit gebeitst.
#699Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#54Roger Borgluw(?)“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
#14WindsorEen houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.
#1Een waterkan in de vorm van een grijze haan met rode kam. Kleine beschadiging aan de snavel.
A water jug in the shape of a gray rooster with a red comb. Minor damage to the beak.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 45 / 55 -
#589Renaat Ivens“Abstracte compositie.” Gemengde techniek met houtskool. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
“Abstract composition.” Mixed media with charcoal. Signed and dated '68.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 140 -
#270Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
#312Een lot van 4 houten, antieke harp-stoelen met gesculpteerd detail en originele bekleding in lineair decor. (AID3220)
A blue and white Chinese porcelain tulip vase, marked at the bottom.No longer availableDim. 23,5 x 15 cmEstimate: € 175 / 225