#695Yastik e.a.Een lot vn vier kleine Oosterse handgeknoopte karpetjes van wol.
#664Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#261Een beeld van 2 engeltjes op een wolkje in beton.
#162Willem Dolphyn‘Stilleven met tegel en kwarteleieren’, olieverf op paneel, getekend Willem Dolphyn en gedateerd 72.
#49“Atlas Van der Hagen”. Een gravure op papier. Opschrift “ACCURATISSIMA ANGLIAE SCOTIAE ET Hiberniae TAB. De ... in lucem edita à CAROLO ALLARD”.
#534Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van nirvana.
#118DelvauxEen vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.
#592“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#671HamadanEen Oosterse handgeknoopte loper van wol.
An Oriental runner. Hand knotted wool.No longer availableDim. 301 x 102 cmEstimate: € 50 / 80