#524Een Balinese schildering op doek, een voorstelling van het Nirvana. Bijgevoegd een smeedijzeren houder.
A Balinese painting on canvas, depicting Nirvana. A wrought iron holder is included.No longer availableDim. h 85 x b 190 cmEstimate: € 150 / 250 -
#119B. Siereveld‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.
#496ZandjanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An Oriental carpet. Hand knotted wool.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 120 / 200 -
#550Drieendertig verschillende zilveren Franse 5 frank stukken. Van 1814 tot 1973.
Thirty-three different silver French 5 franc pieces. From 1814 to 1973.No longer availableDim. 900 / 1000‰ 765 grEstimate: € 550 / 650 -
#676Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#30Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.
#335Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.
#274“Winters tafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Naar Charles Leickert.
#357Een grote vintage schaal in kleurloos kristal gemerkt met een sticker ‘Bayel Cristalin’.
#126Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.
An English standing 'moon-face' clock inscribed Barnett London.No longer availableDim. 214 x 50 x 25 cmEstimate: € 150 / 250