#539
Een Edwardian spiegel ingelegd met een biesje fruithout.
#510
Een eikenhouten gatelegtafel.
#746
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#95
Een 18 karaats geel gouden geweven armband met een verlengstuk.
#41
Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.
#379
Een rotan salontafel. Sletig.
#283Delvaux
Een bruin lederen portefeuille. Uitgave in samenwerking met ASLK - Fortis.
#636
#421Val St. Lambert
Een mauve kristallen lampenvoet.
#335
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 500 / 600 -
#322
#612
Tangka d’Inde représentant des scènes de la vie du Bouddha. Gouache sur soie.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 300 / 500